Kontakt

Szkolenia wdrożeniowe

Szkołom decydującym się na zakup naszych systemów czy programów, oferujemy profesjonalne wdrożenie bezpośrednio w placówce oświatowej. Szkolenia w formie warsztatów prowadzą nasi doświadczeni specjaliści. Działają oni na terenie całej Polski i są do Państwa dyspozycji także w dalszym okresie trwania współpracy.

Szkolenie wdrożeniowe skupia się na praktycznych laboratoriach omawiających takie zagadnienia jak:

  • działanie systemu,
  • efektywne wykorzystanie rozwiązania w codziennej pracy,
  • najczęstsze pytania i wątpliwości Użytkowników.

Uczestnicy szkolenia rozwijają kompetencje wykorzystywania nowoczesnych technologii informatycznych i informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w procesie dydaktycznym z użyciem otrzymanego oprogramowania. Programy szkoleń są każdorazowo dostosowywane do indywidualnych potrzeb i specyfiki placówki na podstawie przeprowadzonego przed szkoleniem badania potrzeb słuchaczy. Często spotykamy się z Państwem ponownie na szkoleniach produktowych, które z kolei mają na celu dalsze podnoszenie umiejętności Użytkowników w obsłudze naszych systemów i programów.

Chcesz poznać więcej szczegółów, masz pytania dotyczące oferty szkoleń czy produktów? Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza „Kontakt on-line” znajdującego się na dole strony.

wróć na górę

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.