Kontakt

Terminarz szkoleń

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą szkoleń otwartych, dedykowanych Radom Pedagogicznym. Nasze szkolenia przygotowane są zgodnie z kierunkami polityki oświatowej oraz aktualnymi zmianami w prawie oświatowym. Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli poszerzyć Państwu kwalifikacje zawodowe i nabyć praktycznych umiejętności w ich zakresie. W celu zapoznania się z aktualnymi szkoleniami, zapraszamy do kontaktu.

skontaktuj się z nami

Zamów szkolenie

Jak zgłosić się na szkolenie? Zapisy na szkolenia, warsztaty i konferencje przyjmowane są przez cały rok szkolny. W celu zgłoszenia prosimy wypełnić formularz zgłoszenia – skontaktujemy się z Państwem.

zamów szkolenie

Materiały szkoleniowe

Zapraszamy do obejrzenia filmów z naszych szkoleń oraz zapoznania się z przykładowymi materiałami szkoleniowymi. Zobacz, jak szkolimy i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

zobacz materiały szkoleniowe

Kontakt

Skontaktuj się z nami już dziś!

Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach i konferencjach, nie zwlekaj – napisz do nas lub zadzwoń. Nasi edukatorzy są otwarci na wszelkie sugestie – dlatego możemy przygotować szkolenie, które nie figuruje w naszej ofercie, a będzie odpowiedzią na Państwa potrzeby.

kontakt z nami

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.