Kontakt
synergia.librus.pl

LIBRUS Synergia dla szkół

Specyfika społeczności szkolnej – jej potrzeby, kompetencje, możliwości – definiuje rozwiązania wdrażane w placówkach. Powinny być one dopasowane przede wszystkim do osób, które codziennie z nimi pracują. Dlatego rozwiązanie LIBRUS Synergia dostępne jest w 3 wariantach, które odpowiadają odmiennym wymaganiom różnych Użytkowników. Kolejne, coraz bardziej rozbudowane warianty pozwalają szkole na płynny rozwój, w efekcie którego staje się ona nowoczesna i efektywna.

 

Wariant ALTUM

 

Dla Dyrektorów-managerów i Nauczycieli z pasją. Dla Użytkowników stawiających najwyższe wymagania sobie i rozwiązaniu, które wykorzystują w codziennej pracy. Dla szkół pragnących wyróżniać się najwyższej jakości edukacją i standardami pracy.

Wariant dedykowany szkołom, które wykorzystują innowacyjne technologie nie tylko jako wsparcie procesu dokumentowania przebiegu nauczania, ale również aktywnie stosują je w innych obszarach, jak np. dydaktyka czy sprawowanie nadzoru pedagogicznego. Nauczyciele tych szkół aktywnie pracują z nowoczesnymi narzędziami i materiałami edukacyjnymi, by forma przekazywania wiedzy Uczniom stała się im bliższa i bardziej zrozumiała, a sami Uczniowie bardziej zaangażowali się w pozyskanie potrzebnych im informacji.

Wariant ALTUM dostarcza szereg innowacyjnych narzędzi wspierających Dyrektora placówki w sprawowaniu nadzoru pedagogicznego – kontroli realizacji podstawy programowej czy zarządzaniu procesem ewaluacji wewnętrznej. Dyrektorzy mogą skutecznie zarządzać jakością pracy szkoły, stale monitorować poszczególne obszary jej funkcjonowania i dzięki temu zapobiegać sytuacjom niepożądanym.

Szczegółowy opis wariantu ALTUM znajduje się w zakładce Opis wariantów­ – przejdź.

Wariant SYSTEMA

 

Dla placówek, które są już w trakcie informatyzowania i optymalizowania kolejnych obszarów swojego działania. Dla szkół dążących do zapewnienia najwyższej jakości edukacji i podniesienia efektywności swojej pracy oraz pragnących wyeliminować nadmierną biurokrację. Rozwiązanie w tym wariancie wspiera Nauczyciela w łatwym prowadzeniu dokumentacji lekcji (w tym planowaniu ich przebiegu czy automatycznym dokumentowaniu realizacji podstawy programowej), dzięki czemu może on skupić się na samodoskonaleniu i poświęcić więcej czasu temu, co najważniejsze – edukacji Ucznia i rozwijaniu jego potencjału.

hint

Szczegółowy opis wariantu SYSTEMA znajduje się w zakładce Opis wariantów przejdź.

Wariant BASIS

Dla szkół rozpoczynających pracę z narzędziami informatycznymi oraz budowę szkolnej infrastruktury IT. Praca z wykorzystaniem podstawowych funkcji systemu będzie dla tych placówek pierwszym krokiem w rozpoczynającym się procesie informatyzacji.

Wariant BASIS umożliwia pełne dokumentowanie przebiegu nauczania zgodnie z zapisami rozporządzenia MEN. Jest on doskonałą alternatywą do dzienników elektronicznych. Posiada jednak szereg dodatkowych modułów, które pozwalają na szersze wykorzystanie rozwiązania (zwłaszcza w dydaktyce), czyniąc je czymś znacznie więcej niż dziennik elektroniczny.

Wykorzystując ten wariant, szkoła spełnia oczekiwania Rodziców, dając im możliwość śledzenia najważniejszych informacji o ich dziecku w każdym miejscu i czasie – także za pomocą aplikacji mobilnych dostępnych na wszystkie popularne platformy mobilne (Windows, iOS oraz Android). Koszty utrzymania systemu zostały dopasowane tak, aby również niewielkie, mniej zamożne szkoły miały możliwość informatyzowania swojej pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszego i sprawdzonego narzędzia jakim jest LIBRUS Synergia.

Szczegółowy opis wariantu BASIS znajduje się w zakładce Opis wariantówprzejdź.

 

 Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w zakładce Opis wariantówprzejdź.

 

wróć na górę

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.