Kontakt

logo_indywidualni_TM_poziom

 

 

indywidualni.pl – jest to pierwszy projekt na rynku edukacyjnym, który kompleksowo wspiera realizację indywidualizacji nauczania. Umożliwia identyfikację i rozwój potencjału, mocnych stron oraz predyspozycji Uczniów. Oferuje również metody i techniki aktywnego nauczania oraz pakiet specjalistycznych szkoleń.

1 (11)

2 (7)

Podstawą projektu jest pakiet testów on-line, za pomocą których określany jest indywidualny styl uczenia się. Testy zostały przygotowane do wszystkich etapów edukacyjnych.

3 (4)Identyfikują pięć kluczowych obszarów, które determinują indywidualny styl uczenia się każdego z nas.

4 (4)

5 (3)

Najważniejsze w projekcie jest dostarczenie rozwiązań umożliwiających aktywne stosowanie personalizacji nauczania w codziennej pracy placówki oświatowej. W tym celu poza rozpoznaniem preferencji poznawczych każdego Ucznia udostępniamy profile grup i klas. Ponadto zapewniamy dostęp do bazy technik oraz metod wraz z przykładami i inspiracjami dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli.

6 (3)Wszystko po to, by rozpocząć proces pozytywnych zmian, jeszcze bardziej zaangażować całą społeczność szkolną i stworzyć przestrzeń do spersonalizowanej edukacji.

7 (1)

Edukacja to proces, dlatego wdrożenie projektu opiera się na podejściu procesowym, w którym każdy uczestnik i element wdrożenia mają swoje miejsce. Co istotne, wprowadzenie projektu w życie nie wiąże się z dodatkowymi, czasochłonnymi dla szkoły i Nauczycieli, działaniami.

8 (1)

wróć na górę

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.