Kontakt

Warunki użytkowania

Korzystając z niniejszej witryny internetowej, wyrażasz zgodę na warunki podane poniżej.

Strona internetowa, w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej Librus Sp. z o .o.). Kopiowanie elementów strony, informacji, tekstów, zdjęć czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na stronie, osadzanie w innych aplikacjach oraz przetwarzania automatyczne (parsowanie) w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w aplikacjach, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej Librus Sp. z o .o.)  jest zabronione.
Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej Librus Sp. z o .o.)  zastrzega sobie prawo do zmiany warunków użytkowniania w dowolnym czasie oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej Librus Sp. z o .o.) .

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.