Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Nadanie imienia szkole – wzór wniosku

Chcąc nadać imię patrona szkole, należy zwrócić się z wnioskiem do organu prowadzącego.

Zamieszczony poniżej wzór wniosku zawiera fikcyjną nazwę miejscowości, ulicę, szkołę i imię szkoły. Należy dostosować wniosek do potrzeb własnej szkoły.

Wniosek może też zostać napisany w imieniu wszystkich trzech organów szkoły, ale wtedy musi być podpisany przez Dyrektora szkoły jako przewodniczącego Rady Pedagogicznej, przez przewodniczącego Rady Rodziców i przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Uwaga

Kopie uchwał, które są załącznikiem do wniosku, muszą zostać potwierdzone przez Dyrektora szkoły za zgodność z oryginałem.

WZÓR WNIOSKU

 

Podstawa prawna:

AutorDanuta Skrzypek – edukator, menadżer oświaty, wieloletni Dyrektor szkoły, specjalista organizacji procesu kształcenia i zarządzania jakością pracy szkoły.

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Komentarze do artykułu (0) skomentuj

LogowanieZaloguj się aby dodać komentarz

pokaż keystroke

Jeśli zapomniałeś hasła, przejdź na stronę LIBRUS Synergia i skorzystaj z opcji „zapomniałem hasła".

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.