Kontakt

Partnerzy

CKN Librus logo PCG_partnerzyLibrus  Doradca Dyrektora
logo_wdb
   

 

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group istnieje na polskim rynku od 1993 r. W bieżący roku mija 18 lat działalności Spółki. InterRisk zajmuje obecnie 5. miejsce na rynku ubezpieczeń majątkowych. Spółka z roku na rok podnosi swoją wartość rynkową m.in. poprzez osiąganie doskonałych wyników finansowych – ponad 1 miliard składki przypisanej brutto w 2010 i w 2011 r., rekordowy w historii Spółki wynik finansowy brutto 70,2 mln zł w roku 2011 – o 27,3% wyższy niż w roku 2010. Ponadto InterRisk to:

 • najlepsza oferta ubezpieczeń zdrowotnych
 • lider sprzedaży gwarancji ubezpieczeniowych dla firm
 • ubezpiecza 20% polskich wyższych uczelni
 • prawie 800 pracowników etatowych, 54 jednostki terenowe
 • ponad 2500 agentów i prawie 800 współpracujących spółek brokerskich

Ponad 150 produktów ubezpieczeniowych: majątkowych, komunikacyjnych, finansowych, osobowych i zdrowotnych dla firm, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Elastyczne rozwiązania – zarówno ubezpieczenia pojedynczych ryzyk, jak i kompleksowe pakiety ochronne.

W 2006 roku Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) poprzez pozyskanie nowego akcjonariusza – Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group. VIG jest jednym z największych europejskich koncernów ubezpieczeniowych. Akcje austriackiego akcjonariusza notowane są na giełdzie wiedeńskiej.

Ponad 50 spółek należących do VIG zapewnia poczucie bezpieczeństwa milionów klientów w 23 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Wiarygodność austriackiego akcjonariusza potwierdzona została przez agencję Standard & Poor’s, która przyznała Grupie ocenę A+.

Z dniem 6 lutego 2008 roku Spółka zmieniła nazwę. Obecnie pełna nazwa Spółki brzmi InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group.
Oferta Towarzystwa ma charakter uniwersalny i skierowana jest do wielu różnych grup klientów. Niemniej jednak Spółka jest uznanym specjalistą w tworzeniu produktów ubezpieczeniowych dla:

 • osób i gospodarstw domowych,
 • małych i średnich przedsiębiorstw,
 • banków,
 • szkół i uczelni,
 • klientów korporacyjnych,
 • grup pracowniczych,
 • przedsiębiorstw budowlanych,
 • jednostek samorządu oraz organów administracji samorządowej.

Powrót ⇑⇑

Firma ASC to międzynarodowy, wiodący producent oprogramowania dla edukacji. Sztandarowym produktem słowackiej firmy ASC jest program do generowania planu lekcji, wykorzystywany obecnie w ponad 100 krajach świata oraz będący jednocześnie najpopularniejszym programem na świecie. Począwszy od 2004 roku firma ASC wraz z firmą Librus rozwijają polską lokalizację tego produktu oraz wspólnie realizują nowe projekty, w tym międzynarodowy projekt EduPage.

Projekt EduPage to pierwsze w Polsce (wykorzystywane już przez około 1500 polskich szkół) narzędzie CMS do tworzenia i zarządzania stroną www szkoły (przykładowe strony)

Produkty firmy ASC cechuje najwyższa jakość wykonania, wielojęzyczność oraz doskonałe systemy pomocy wraz z obszerną bazą wiedzy (http://help.asctimetables.com/). Polscy użytkownicy oprogramowania ASC mają zapewnioną pomoc techniczną świadczoną w języku polskim oraz możliwość uczestniczenia w profesjonalnych szkoleniach z zakresu użytkowania oprogramowania ASC.
Powrót ⇑⇑

 

Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS zostało zarejestrowane w Śląskim Kuratorium Oświaty w 2002 r. (KO.EO.OI.JP.4234/38/202) i działa na podstawie ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (tekst. Dz. U. z 1996r. nr 67, poz.329, z późniejszymi zmianami.

Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS tworzą doświadczeni pedagodzy, psychologowie i specjaliści z różnych dziedzin. Naszą misją jest propagowanie nowych metod nauczania, umożliwienie uczącym rozwoju pod kątem indywidualnych zainteresowań oraz wspomaganie podmiotów tworzących programy i pomoce dydaktyczne ułatwiające pracę nauczycielom. Wizją Centrum Kształcenia Nauczycieli jest stworzenie jednostki otwartej na oczekiwania współpracujących z nami nauczycieli i metodyków.

Celem prowadzonych przez CKN LIBRUS szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli oraz pogłębianie ich zawodowych zainteresowań. Kursy wychodzą naprzeciw bieżącym potrzebom nauczycieli, umożliwiają im pomoc w awansie zawodowym, poprzez publikacje i rozwijanie swoich kwalifikacji. Tematyka kursów jest rezultatem sugestii napływających do nas ze strony uczących. Poprzez interaktywne metody i warsztaty propagujemy kreatywny sposób nauczania, będący dialogiem między nauczycielem a uczniem.

Wśród naszych publikacji odnajdą Państwo takie pozycje jak: „Literkolandia”, „Przestrzenie sztuki dziecka”, „Leworęczność”, „Ekspresja twórcza dziecka”. Publikacje mają na celu ukazanie szkoły, jako miejsca stymulującego rozwój i kreatywność.

Przez 6 lat działalności CKN przeprowadziło ponad 600 kursów (kursy muzyczno-ruchowe, plastyczno-artystyczne, pedagogiczno-psychologiczne, informatyczne) oraz ponad 12000 szkoleń w całej Polsce. Tylko na kursach przeszkolonych zostało prawie 14000 nauczycieli. Bogata i aktualna tematyka kursów oraz nowoczesne metody kształcenia sprawiają, że nasze szkolenia cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem i popularnością wśród nauczycieli i środowiska edukacyjnego.
Powrót ⇑⇑

 

logo_uniqa

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. wchodzi w skład Grupy UNIQA. Inwestorem strategicznym spółki jest austriacki holding ubezpieczeniowy – UNIQA Versicherungen AG funkcjonujący

w 19 krajach Europy. Korzenie Grupy UNIQA w Polsce sięgają początku lat 90. poprzedniego wieku, co czyni ją jedną z najstarszych instytucji ubezpieczeniowych w kraju. Łączny kapitał zakładowy Grupy UNIQA w Polsce wynosi ponad 263 mln zł i stanowi gwarancję stabilności oraz bezpieczeństwa finansowego zawieranych umów ubezpieczenia.

Powrót ⇑⇑


doradca dyrektora3

Dyrektor.librus.pl to serwis redagowany przez doświadczonych ekspertów i edukatorów z Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus. Na portalu znajdą Państwo propozycje procedur, druków i narzędzi do wykorzystania w statucie szkoły, wnioskach z ewaluacji wewnętrznej i działaniach nauczycieli. Ponad to, aktualności prawne, pytania i odpowiedzi naszych ekspertów oraz repozytorium aktów prawnych. Doradca Dyrektora wskaże jak reagować na zmiany w prawie i jak poprawnie interpretować nowe przepisy. Zapraszamy na strony portalu: dyrektor.librus.pl.

Powrót ⇑⇑

 

Cykl konferencji zapoczątkowany w 2013 roku jest naszą odpowiedzią na potrzebę zbudowania społeczności Dyrektorów, którzy postrzegają siebie jako managerów innowacyjnych szkół. W naszej opinii Dyrektorzy tacy wykorzystują w swoich placówkach dzienniki elektroniczne nie tylko do dokumentowania przebiegu nauczania czy podnoszenia jakości kształcenia, ale również jako profesjonalne narzędzia wspierające Dyrektora w zarządzaniu placówką oświatową. Więcej informacji o konferencji znajdą Państwo tutaj.

Powrót ⇑⇑


Public Consulting Group (PCG) to globalna firma konsultingowa świadcząca profesjonalne usługi dla sektora publicznego założona w 1986 r. przez Williama Mosakowskiego. PCG wspomaga instytucje edukacyjne w efektywnym zarządzaniu, wypełnianiu celów statutowych oraz osiąganiu jak najlepszych wyników nauczania. PCG łączy blisko 25-letnie doświadczenie w pracy dla sektora publicznego z ekspertyzą w dziedzinie edukacji i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Nasze usługi konsultingowe mają na celu usprawnianie procesόw edukacyjnych oraz wspieranie przedstawicieli oświaty w podejmowaniu decyzji w oparciu o analizy danych edukacyjnych, co w konsekwencji prowadzi do poprawy wynikόw nauczania.

Powrót ⇑⇑

PCG Academia stanowi integralną część globalnej firmy konsultingowej Public Consulting Group. Naszą misją jest dostarczanie efektywnych rozwiązań doradczych i technologicznych wspomagających uczelnie w doskonaleniu zarządzania poprzez podejmowanie decyzji z wykorzystaniem rzetelnych danych i narzędzi analitycznych.

Powrót ⇑⇑

logo_wdb

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. jest jednym z liderów na rynku licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych na Dolnym Śląsku i pierwszym w Polsce brokerem notowanym na giełdzie NewConnect. Wśród oferowanych przez Spółkę usług są m.in.: analizy oraz audyty, dostarczanie odpowiednio dobranych programów ubezpieczeniowych wraz z ich bieżącą obsługą. WDB pośredniczy i negocjuje warunki ubezpieczeń dla swoich klientów. Szeroki wachlarz ubezpieczeń dotyczy przede wszystkim ubezpieczeń majątkowych i OC, komunikacyjnych, finansowych i gwarancji. WDB ma również bardzo dobre rozwiązania w zakresie ubezpieczeń osobowych i na życie. Jednym z takich rozwiązań jest wynegocjowana przez WDB oferta ubezpieczenia NNW dla uczniów i pracowników szkół.

Więcej informacji: www.wdbsa.pl
Powrót ⇑⇑

 

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to największy wydawca na polskim rynku, z najszerszą ofertą materiałów edukacyjnych.

W swojej ofercie posiada zarówno tradycyjne podręczniki i zeszyty ćwiczeń, jak również elektroniczne podręczniki i ćwiczenia na platformie WSiPnet.pl. Ponadto kompleksowo wspiera nauczycieli poprzez dostarczanie za pomocą Klubu Nauczyciela na www.ucze.pl tysięcy wysokiej jakości materiałów metodycznych niezbędnych w ich codziennej pracy, a do wybranych przedmiotów – generatora testów – dostępnego pod adresem www.klasowki.pl. Z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminów WSiP udostępnił platformę www.zdasz.to wraz z kompletem papierowych repetytoriów i arkuszy egzaminacyjnych.

Z aktualną ofertą WSiP można zapoznać się na www.wsip.pl oraz w specjalnym serwisie zamówień szkolnych na www.wsip.pl/zamowienia-szkolne/.

WSiPnet.pl to nowoczesna platforma edukacyjna wspomagająca pracę nauczyciela i oferująca uczniom atrakcyjną formę nauki. Serwis zapewnia uczniom i nauczycielom dostęp do e-podręczników WSiP dla klas 4-6 szkół podstawowych i klas 1-3 gimnazjum oraz do 13 000 interaktywnych ćwiczeń – uniwersalnych, pasujących do podręczników różnych wydawnictw. WSiP oferuje szkołom zarówno doskonałe narzędzie edukacyjne, jak również aktywne wsparcie rozwoju e-kompetencji nauczycieli poprzez szkolenia z wykorzystania platformy WSiPnet.pl w ich codziennej pracy. W minionym roku bezpłatne szkolenia objęły nauczycieli z 1500 szkół. Łącznie od początku roku szkolnego z nowej odsłony platformy skorzystało już ponad 90% placówek, które kupiły do niej dostęp w ramach dotacji MEN, co wskazuje na to, że serwis doskonale odpowiada na potrzeby polskiej szkoły w zakresie wprowadzania nowych technologii do tradycyjnego procesu nauczania.  Więcej na www.wsipnet.pl.

Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych (ORKE) to niepubliczny ośrodek doskonalenia nauczycieli, którego organem prowadzącym jest WSiP. Od 2014 roku towarzyszy nauczycielom oraz dyrektorom szkół i placówek oświatowych w rozwoju zawodowym i inspiruje ich do podnoszenia własnych kompetencji. Oferuje ponad 200 szkoleń w 12 obszarach tematycznych (np. nadzór pedagogiczny, dydaktyka, prawo, technologie informacyjno-komunikacyjne). Szkolenia ORKE są cenioną przez władze oświatowe formą doskonalenia zawodowego. Więcej na www.orke.pl.

Powrót ⇑⇑

 

Fundacja Medicover, została powołana przez Grupę Medicover w poczuciu odpowiedzialności by wypełniać misję społeczną. Głównymi zadaniami statutowymi Fundacji są: szerzenie wiedzy na temat zdrowego i bezpiecznego trybu życia, propagowanie profilaktyki oraz prawidłowej diagnozy, kształtowanie społecznej świadomości o konieczności świadczenia profesjonalnych usług medycznych. W oparciu o wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny działalność skupiona jest na edukowaniu, wspieraniu społeczności lokalnych oraz tworzeniu programów, które w sposób pośredni lub bezpośredni przyczyniają się do polepszenia stanu zdrowia i świadomości społeczeństwa.

Programy i Akcje skierowane są do społeczności, organizacji, które potrzebują wsparcia i opieki. Wierzymy w siłę profilaktyki, która każdego z nas może ustrzec przed konsekwencjami złych nawyków.
Powrót ⇑⇑

Powrót ⇑⇑

 

PayU to innowacyjne rozwiązania, dynamiczny rozwój i niezawodność. Od 2006 roku podbijamy rynek systemów płatności online nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Spółki z Grupy PayU działają w 17 krajach na 4 kontynentach, dostarczając ponad 300 wygodnych i bezpiecznych metod płatności: karty, przelewy elektroniczne, raty, odroczona płatność, cykliczna płatność, zapłata jednym kliknięciem. Ponad 1400 pracowników na całym świecie czuwa nad tym, aby nasza oferta przewyższała oczekiwania ponad 300 000 sprzedawców i milionów kupujących w różnych zakątkach globu. Jesteśmy częścią koncernu Naspers, który istnieje od 1915 roku i prowadzi działalność w 133 krajach. Pod względem liczby obsługiwanych klientów e-commerce Naspers zajmuje trzecią pozycję na świecie i ma największą dynamikę wzrostu w tym segmencie gospodarki.Więcej o PayU: www.payu.comwww.payu.pl

Powrót ⇑⇑

 

Nasza wizja
Wierzymy, że wszystkie dzieci lubią się uczyć. Ważne, aby najmłodsi zauważali, że to czego uczą się w szkole, pozwala im lepiej poznać świat dokoła nich. Wiemy, że nic nie zastąpi relacji, jaką dziecko ma z nauczycielem w szkole – jest ona absolutnie kluczowa dla zdobycia dobrego, rzetelnego wykształcenia.

Squla jest narzędziem, które wzmacnia starania nauczycieli – pobudza w dzieciach ich naturalny pęd do wiedzy i pozwala na naukę w indywidualnym tempie, zawsze w zgodzie ze wskazówkami nauczycieli i z programem szkolnym.

Każde dziecko może rozwinąć swój pełen potencjał pod warunkiem, że wszyscy połączą swoje siły: nauczyciel, rodzic i dziecko. Squla wspiera to rozwiązanie poprzez quizy, gry i filmy edukacyjne.

Nasza misja
Chcemy, aby każde dziecko czerpało radość z chodzenia do szkoły i osiągało jak najlepsze wyniki w nauce.

Powtarzanie materiału w domu ze Squlą buduje pewność siebie dziecka i daje mu przyjemność z nauki. Każde dziecko na to zasługuje!

Powrót ⇑⇑

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

KND

DD

PCG

MEDICOVER

aSc

PayU

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.