Kontakt

Partnerzy

CKN Librus logo PCG_partnerzyLibrus
logo_wdb logo AIG
Doradca Dyrektora


InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group istnieje na polskim rynku od 1993 r. W bieżący roku mija 18 lat działalności Spółki. InterRisk zajmuje obecnie 5. miejsce na rynku ubezpieczeń majątkowych. Spółka z roku na rok podnosi swoją wartość rynkową m.in. poprzez osiąganie doskonałych wyników finansowych – ponad 1 miliard składki przypisanej brutto w 2010 i w 2011 r., rekordowy w historii Spółki wynik finansowy brutto 70,2 mln zł w roku 2011 – o 27,3% wyższy niż w roku 2010. Ponadto InterRisk to:

 • najlepsza oferta ubezpieczeń zdrowotnych
 • lider sprzedaży gwarancji ubezpieczeniowych dla firm
 • ubezpiecza 20% polskich wyższych uczelni
 • prawie 800 pracowników etatowych, 54 jednostki terenowe
 • ponad 2500 agentów i prawie 800 współpracujących spółek brokerskich

Ponad 150 produktów ubezpieczeniowych: majątkowych, komunikacyjnych, finansowych, osobowych i zdrowotnych dla firm, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Elastyczne rozwiązania – zarówno ubezpieczenia pojedynczych ryzyk, jak i kompleksowe pakiety ochronne.

W 2006 roku Spółka dołączyła do Grupy VIENNA INSURANCE (VIG) poprzez pozyskanie nowego akcjonariusza – Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group. VIG jest jednym z największych europejskich koncernów ubezpieczeniowych. Akcje austriackiego akcjonariusza notowane są na giełdzie wiedeńskiej.

Ponad 50 spółek należących do VIG zapewnia poczucie bezpieczeństwa milionów klientów w 23 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Wiarygodność austriackiego akcjonariusza potwierdzona została przez agencję Standard & Poor’s, która przyznała Grupie ocenę A+.

Z dniem 6 lutego 2008 roku Spółka zmieniła nazwę. Obecnie pełna nazwa Spółki brzmi InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group.
Oferta Towarzystwa ma charakter uniwersalny i skierowana jest do wielu różnych grup klientów. Niemniej jednak Spółka jest uznanym specjalistą w tworzeniu produktów ubezpieczeniowych dla:

 • osób i gospodarstw domowych,
 • małych i średnich przedsiębiorstw,
 • banków,
 • szkół i uczelni,
 • klientów korporacyjnych,
 • grup pracowniczych,
 • przedsiębiorstw budowlanych,
 • jednostek samorządu oraz organów administracji samorządowej.

Powrót ⇑⇑

Firma ASC to międzynarodowy, wiodący producent oprogramowania dla edukacji. Sztandarowym produktem słowackiej firmy ASC jest program do generowania planu lekcji, wykorzystywany obecnie w ponad 100 krajach świata oraz będący jednocześnie najpopularniejszym programem na świecie. Począwszy od 2004 roku firma ASC wraz z firmą Librus rozwijają polską lokalizację tego produktu oraz wspólnie realizują nowe projekty, w tym międzynarodowy projekt EduPage.

Projekt EduPage to pierwsze w Polsce (wykorzystywane już przez około 1500 polskich szkół) narzędzie CMS do tworzenia i zarządzania stroną www szkoły (przykładowe strony)

Produkty firmy ASC cechuje najwyższa jakość wykonania, wielojęzyczność oraz doskonałe systemy pomocy wraz z obszerną bazą wiedzy (http://help.asctimetables.com/). Polscy użytkownicy oprogramowania ASC mają zapewnioną pomoc techniczną świadczoną w języku polskim oraz możliwość uczestniczenia w profesjonalnych szkoleniach z zakresu użytkowania oprogramowania ASC.
Powrót ⇑⇑

AXA to bezpieczeństwo finansowe. Zapewniamy kompleksową ochronę finansową Tobie i Twojej rodzinie przez całe życie.

AXA jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych świata, której zaufało ponad 67 milionów klientów 55 krajach. Spółki AXA w Polsce oferują indywidualne i grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia na życie z funduszami kapitałowymi, otwarty fundusz emerytalny, ubezpieczenia majątkowe kierowane do klientów korporacyjnych oraz ubezpieczenia zdrowotne, turystyczne i komunikacyjne.

Milionom klientów na świecie nasza marka kojarzy się z bezpieczeństwem, profesjonalizmem oraz doskonałym dopasowaniem rozwiązań finansowych do ich potrzeb.
Powrót ⇑⇑

Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS zostało zarejestrowane w Śląskim Kuratorium Oświaty w 2002 r. (KO.EO.OI.JP.4234/38/202) i działa na podstawie ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (tekst. Dz. U. z 1996r. nr 67, poz.329, z późniejszymi zmianami.

Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS tworzą doświadczeni pedagodzy, psychologowie i specjaliści z różnych dziedzin. Naszą misją jest propagowanie nowych metod nauczania, umożliwienie uczącym rozwoju pod kątem indywidualnych zainteresowań oraz wspomaganie podmiotów tworzących programy i pomoce dydaktyczne ułatwiające pracę nauczycielom. Wizją Centrum Kształcenia Nauczycieli jest stworzenie jednostki otwartej na oczekiwania współpracujących z nami nauczycieli i metodyków.

Celem prowadzonych przez CKN LIBRUS szkoleń jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli oraz pogłębianie ich zawodowych zainteresowań. Kursy wychodzą naprzeciw bieżącym potrzebom nauczycieli, umożliwiają im pomoc w awansie zawodowym, poprzez publikacje i rozwijanie swoich kwalifikacji. Tematyka kursów jest rezultatem sugestii napływających do nas ze strony uczących. Poprzez interaktywne metody i warsztaty propagujemy kreatywny sposób nauczania, będący dialogiem między nauczycielem a uczniem.

Wśród naszych publikacji odnajdą Państwo takie pozycje jak: „Literkolandia”, „Przestrzenie sztuki dziecka”, „Leworęczność”, „Ekspresja twórcza dziecka”. Publikacje mają na celu ukazanie szkoły, jako miejsca stymulującego rozwój i kreatywność.

Przez 6 lat działalności CKN przeprowadziło ponad 600 kursów (kursy muzyczno-ruchowe, plastyczno-artystyczne, pedagogiczno-psychologiczne, informatyczne) oraz ponad 12000 szkoleń w całej Polsce. Tylko na kursach przeszkolonych zostało prawie 14000 nauczycieli. Bogata i aktualna tematyka kursów oraz nowoczesne metody kształcenia sprawiają, że nasze szkolenia cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem i popularnością wśród nauczycieli i środowiska edukacyjnego.
Powrót ⇑⇑

logo_uniqa

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. wchodzi w skład Grupy UNIQA. Inwestorem strategicznym spółki jest austriacki holding ubezpieczeniowy – UNIQA Versicherungen AG funkcjonujący

w 19 krajach Europy. Korzenie Grupy UNIQA w Polsce sięgają początku lat 90. poprzedniego wieku, co czyni ją jedną z najstarszych instytucji ubezpieczeniowych w kraju. Łączny kapitał zakładowy Grupy UNIQA w Polsce wynosi ponad 263 mln zł i stanowi gwarancję stabilności oraz bezpieczeństwa finansowego zawieranych umów ubezpieczenia.

Powrót ⇑⇑


doradca dyrektora3

Dyrektor.librus.pl to serwis redagowany przez doświadczonych ekspertów i edukatorów z Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus. Na portalu znajdą Państwo propozycje procedur, druków i narzędzi do wykorzystania w statucie szkoły, wnioskach z ewaluacji wewnętrznej i działaniach nauczycieli. Ponad to, aktualności prawne, pytania i odpowiedzi naszych ekspertów oraz repozytorium aktów prawnych. Doradca Dyrektora wskaże jak reagować na zmiany w prawie i jak poprawnie interpretować nowe przepisy. Zapraszamy na strony portalu: dyrektor.librus.pl.

Powrót ⇑⇑


Public Consulting Group (PCG) to globalna firma konsultingowa świadcząca profesjonalne usługi dla sektora publicznego założona w 1986 r. przez Williama Mosakowskiego. PCG wspomaga instytucje edukacyjne w efektywnym zarządzaniu, wypełnianiu celów statutowych oraz osiąganiu jak najlepszych wyników nauczania. PCG łączy blisko 25-letnie doświadczenie w pracy dla sektora publicznego z ekspertyzą w dziedzinie edukacji i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Nasze usługi konsultingowe mają na celu usprawnianie procesόw edukacyjnych oraz wspieranie przedstawicieli oświaty w podejmowaniu decyzji w oparciu o analizy danych edukacyjnych, co w konsekwencji prowadzi do poprawy wynikόw nauczania.

Powrót ⇑⇑

logo_wdb

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. jest jednym z liderów na rynku licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych na Dolnym Śląsku i pierwszym w Polsce brokerem notowanym na giełdzie NewConnect. Wśród oferowanych przez Spółkę usług są m.in.: analizy oraz audyty, dostarczanie odpowiednio dobranych programów ubezpieczeniowych wraz z ich bieżącą obsługą. WDB pośredniczy i negocjuje warunki ubezpieczeń dla swoich klientów. Szeroki wachlarz ubezpieczeń dotyczy przede wszystkim ubezpieczeń majątkowych i OC, komunikacyjnych, finansowych i gwarancji. WDB ma również bardzo dobre rozwiązania w zakresie ubezpieczeń osobowych i na życie. Jednym z takich rozwiązań jest wynegocjowana przez WDB oferta ubezpieczenia NNW dla uczniów i pracowników szkół.

Więcej informacji: www.wdbsa.pl
Powrót ⇑⇑

Firma IQ PL Sp. z o.o. (www.iq.pl) jest od 10 lat obecna na polskim rynku, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie hostingu.

Najwyższą jakość usług gwarantuje optymalny dobór sprzętu serwerowego i rozwiązań technicznych, gwarancja dostępności usług: SLA oraz wprowadzony w ramach obsługi klienta System Zarządzania Jakością zgodny z Normą ISO 9001:2000.

Serwery

Zdjęcie: Serwery e-Dziennika

Usługi świadczone są wyłącznie na profesjonalnych, wieloprocesorowych platformach serwerowych PowerEdge® firmy DELL®. Wszystkie serwery oraz usługi są monitorowane 24h przy pomocy autorskiego systemu monitoringu. Dzięki prowadzonym szczegółowym statystykom obciążenia usług i maszyn (obciążenie procesorów, pamięci, dysków, kart sieciowych itp.),administratorzy są w stanie zlokalizować ewentualne przeciążenia i zareagować z wyprzedzeniem co skutkuje ich stabilną oraz wydajną pracą.

Zabezpieczenia

Dostęp do serwerów oraz znajdujących się na nich danych podlega zabezpieczeniom. Maszyny przechowywane są w Centrum Danych, do którego dostęp mają wyłącznie Administratorzy IQ i osoby upoważnione przez Administratora Danych. Obiekt posiada całodobową fizyczną ochronę i jest wyposażony w: monitoring wideo, system kontroli dostępu, system alarmowy i przeciwpożarowy.

W pomieszczeniach Data Center zostały stworzone optymalne warunki środowiskowe dla przechowywanego w nich sprzętu serwerowego – wyposażone są one w klimatyzację i systemy awaryjnego zasilania.

Dodatkowo serwery posiadają UPS a wszystkie urządzenia podłączone zostały do systemu podtrzymywania napięcia firmy APC. Takie zabezpieczenia umożliwiają nieprzerwane funkcjonowanie serwerów nawet w czasie poważnej awarii zasilania.

Łącza

Niezawodność łączy gwarantuje zastosowany protokół dynamicznego routingu BGP4 ( AS47544) a także możliwość automatycznego przełączania ruchu w przypadku awarii któregoś z łączy, tak, aby usługi były nieprzerwanie dostępne. Warto podkreślić, iż IQ PL Sp. z o.o. wykorzystuje w chwili obecnej łącza aż 7 operatorów.

Przyłączenia wykonane są w technologii Gigabit Ethernet ( 1000 Mbit).

Klienci

Wszystkie procesy wdrażane w IQ PL Sp. z .o.o. mają na celu dostarczanie usług najwyższej jakości. Najlepszym potwierdzeniem skuteczności działań Firmy w osiąganiu postawionego celu jest jej portfel klientów. Wśród klientów IQ PL, poza firmą LIBRUS znajdują się także wymagające instytucje jak m.in. Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Pomorski Urząd Wojewódzki czy Urząd Miasta Gdyni.
Powrót ⇑⇑

Fundacja Medicover, została powołana przez Grupę Medicover w poczuciu odpowiedzialności by wypełniać misję społeczną. Głównymi zadaniami statutowymi Fundacji są: szerzenie wiedzy na temat zdrowego i bezpiecznego trybu życia, propagowanie profilaktyki oraz prawidłowej diagnozy, kształtowanie społecznej świadomości o konieczności świadczenia profesjonalnych usług medycznych. W oparciu o wiedzę i doświadczenie z zakresu medycyny działalność skupiona jest na edukowaniu, wspieraniu społeczności lokalnych oraz tworzeniu programów, które w sposób pośredni lub bezpośredni przyczyniają się do polepszenia stanu zdrowia i świadomości społeczeństwa.

Programy i Akcje skierowane są do społeczności, organizacji, które potrzebują wsparcia i opieki. Wierzymy w siłę profilaktyki, która każdego z nas może ustrzec przed konsekwencjami złych nawyków.
Powrót ⇑⇑


Plagiat.pl jest liderem polskiego rynku oprogramowania służącego  do weryfikacji prac pod względem oryginalności tekstu. Oferuje swoje rozwiązania uczelniom, wydawnictwom oraz indywidualnym użytkownikom. Plagiat.pl współpracuje z ponad 190 szkołami wyższymi w Polsce. Misją Plagiat.pl jest dostarczenie rozwiązań technologicznych i organizacyjnych, służących poprawie jakości kształcenia i ochronie własności intelektualnej. Plagiat.pl zdefiniował potrzebę zastosowania usługi antyplagiatowej w Polsce i aspiruje do bycia liderem na świecie wśród firm oferujących rozwiązania technologiczne oraz organizacyjne, służące poprawie jakości kształcenia w systemach szkolnictwa wyższego i nauce. Swoje usługi dostarcza na rynek rumuński, kazachski, niemiecki, kolumbijski i mołdawski. Działalność firmy przyczynia się również do promowania idei poszanowania praw autorskich.
Powrót ⇑⇑

logo AIG

American International Group, Inc. (AIG) jest jednym z liderów na światowym rynku ubezpieczeniowym. Obsługuje klientów w ponad 130 krajach. Spółki AIG świadczą usługi dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i indywidualnych poprzez jedną z największych na świecie sieci działających w obszarze ubezpieczeń majątkowych i osobowych. W Europie, głównym dostawcą ubezpieczeń jest AIG Europe Limited. Europejska spółka AIG posiada rating „A+” wg. Fitch, „A” według AM Best oraz “A1” według Moody’s. Jest to jeden z najwyższych ratingów spośród firm ubezpieczeniowych działających na rynku polskim. W Polsce AIG prowadzi działalność od roku 1991. W tym czasie, korzystając z doświadczeń Grupy, w oparciu o wiedzę pracowników, a także dzięki znajomości specyfiki lokalnego rynku, Ubezpieczyciel wprowadził wiele innowacyjnych produktów i usług ubezpieczeniowych, przeznaczonych dla klientów korporacyjnych i indywidualnych, zawsze oferując swoim Partnerom jak najwyższy poziom usług.

Powrót ⇑⇑

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.