Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Ruszyła akcja protestacyjna ZNP „Dość tego”

Zgodnie z uchwałą Zarządu Głównego ZNP z 5 listopada 2013 r., w poniedziałek 18 listopada ruszyła Ogólnopolska Akcja Protestacyjna ZNP pod hasłem „Dość tego”!

Zgodnie z harmonogramem akcji:

  • od 18 listopada do 23 listopada br. ogniwa ZNP wywieszą na budynkach szkół i placówek oświatowych flagi związkowe oraz transparenty i hasła, a także przeprowadzą akcję informującą opinię publiczną o przyczynach i celach protestu. Okręgi i oddziały ZNP zorganizują ponadto na swoim terenie spotkania z parlamentarzystami i radnymi odpowiedniego szczebla;
  • 23 listopada br. zostanie zorganizowana w Warszawie ogólnopolska manifestacja protestacyjna ZNP przeciwko proponowanym przez rząd zmianom w Ustawie o systemie oświaty i Karcie Nauczyciela;
  • 25 listopada br. Prezydium ZG ZNP podsumuje akcję protestacyjną i podejmie decyzję w sprawie dalszych działań ZNP.

 

Źródło: www.znp.edu.pl

 

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Komentarze do artykułu (0) skomentuj

LogowanieZaloguj się aby dodać komentarz

pokaż keystroke

Jeśli zapomniałeś hasła, przejdź na stronę LIBRUS Synergia i skorzystaj z opcji „zapomniałem hasła".

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.