Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Joanna Kluzik-Rostkowska nowym ministrem edukacji

Dzisiaj o godzinie 11:00 premier Donald Tusk zaprezentował planowane wcześniej zmiany w rządzie. Wymienionych zostało sześciu ministrów, w tym minister edukacji narodowej. Na miejsce minister Szumilas zostanie powołana Joanna Kluzik-Rostkowska. 

Już od jakiegoś czasu spekulowano na temat zmian w rządzie Donalda Tuska. Na dzisiejszej konferencji prasowej premier ogłosił skład nowego rządu.

Nowym ministrem edukacji została Joanna Kluzik-Rostkowska. Na dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedziała, że ma trzy priorytety. Po pierwsze są to sześciolatki. Po drugie – problem podręczników, które są zbyt drogie, a ich zakup stanowi zbyt duże obciążenie dla wielu polskich rodzin. Trzecia kwestia, którą zajmie się nowa pani minister to innowacyjność – dobre przygotowanie młodego pokolenia do rynku pracy.

Opracowała: Anna Płociniczak – prawnik.

 

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Komentarze do artykułu (0) skomentuj

LogowanieZaloguj się aby dodać komentarz

pokaż keystroke

Jeśli zapomniałeś hasła, przejdź na stronę LIBRUS Synergia i skorzystaj z opcji „zapomniałem hasła".

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.