Kontakt
dziennik.librus.pl

Rozwiązanie LIBRUS Synergia

e-Dziennik – informacje

dla Nauczyciela

e-Dziennik Librus umożliwia pogłębioną diagnozę oraz systematyczny monitoring frekwencji i postępów w nauce Uczniów oraz stały kontakt z ich Rodzicami.  Wzmożony nadzór nad Uczniami pozwala łatwiej i szybciej ich motywować do uczestniczenia w lekcjach i przygotowywania się do zajęć. Aby usprawnić pracę Nauczyciela, system automatycznie generuje zestawienia ocen i frekwencji, statystyki postępów w nauce oraz wszelkie inne dane, które Nauczyciel powinien regularnie przygotowywać. Najważniejszą zaletą systemu jest łatwy sposób wprowadzania danych. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Nauczyciele nie muszą zostawać po godzinach w pracy, aby wprowadzać dane do e-Dziennika, a szkoła nie musi też kupować dodatkowych komputerów do sal lekcyjnych.

Wprowadzanie danych do systemu

Istnieją dwie alternatywne metody wprowadzania danych do systemu:

  • za pomocą urządzenia podłączonego do sieci Internet wyposażonego z przeglądarkę internetową- komputer, tablet, smartfon; istnieje również możliwość dokumentowania przebiegu lekcji za pomocą bezpłatnych aplikacji mobilnych;
  • za pomocą modułu skanującego karty ocen i nieobecności Uczniów; karty wypełniane są przez Nauczycieli podczas lekcji.

Moduł skanujący

e-Dziennik Librus to pierwszy na rynku polskim system, który posiada moduł skanujący karty ocen i nieobecności Uczniów, dzięki czemu możliwe jest automatyczne i natychmiastowe wprowadzenie wszystkich danych do systemu. Rodzic może w dowolnej chwili zalogować się do e-Dziennika i sprawdzić, czy jego dziecko jest obecne na zajęciach oraz czy i jaką ocenę dostało.

Moduł skanujący

Korzyści dla Nauczyciela

  • realizowanie funkcji wychowawczej poprzez zwiększenie frekwencji Uczniów na lekcjach dzięki wzmocnieniu współpracy z Rodzicami;
  • podniesienie poziomu nauczania wykładanego przedmiotu przez zwiększenie motywacji Ucznia do nauki;
  • poprawienie komfortu pracy dzięki bezobsługowemu wprowadzaniu danych do systemu;
  • możliwość dokumentowania przebiegu lekcji za pomocą bezpłatnych aplikacji mobilnych;
  • duża oszczędność czasu w związku z automatycznym generowaniem zestawień frekwencji i statystyk postępów w nauce;
  • usprawnienie procesu przygotowywania materiałów na wywiadówki dzięki wypełnianym automatycznie drukom z informacjami dla Rodziców o ocenach i frekwencji Ucznia;
  • możliwość eksportu kompletnych danych do programów i aplikacji drukujących świadectwa (eksport danych Uczniów oraz ocen);
  • szybka wymiana informacji pomiędzy Nauczycielem a Rodzicami poprzez wysyłanie pojedynczych i grupowych wiadomości w systemie.

Co dodatkowo zyskuje Nauczyciel?

Więcej informacji nt. Elektronicznej Biblioteki Rozkładów Materiałów znajdą Państwo w dziale Wspieramy Oświatę.

 Integracja

e-Dziennik Librus jest pierwszym w Polsce dziennikiem elektronicznym, który został w pełni zintegrowany z platformą edukacyjną e-Nauczanie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj.

 

Poznaj e-Dziennik

Więcej informacji na temat e-Dziennika mogą Państwo uzyskać, kontaktując się z nami – tel. (032) 350 85 85 lub za pomocą formularza kontaktowego. Jeśli są Państwo zainteresowani systemem, prosimy o poinformowanie Dyrektora szkoły o możliwości przeprowadzenia w Państwa szkole bezpłatnego szkolenia połączonego z prezentacją systemu.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

wróć na górę

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.