Kontakt

Usługi wspierające edukację

Wszystkie działania podejmowane przez firmę LIBRUS wynikają z przyjętej przez nas misji, którą jest

Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stale i aktywnie monitorować oraz analizować zarówno polski, jak i globalny rynek usług edukacyjnych.

Z jednej strony pozwala nam to skutecznie identyfikować potrzeby naszych Użytkowników, co przekłada się na jakość i popularność oferowanych rozwiązań. Z drugiej strony umożliwia znajdowanie unikatowych i wartościowych narzędzi, których autorzy zapraszani są przez LIBRUS do współpracy w budowaniu lepszego, bardziej nowoczesnego oblicza edukacji.grafika pakietów

Efektem działań jest wyselekcjonowana przez naszych specjalistów i stale powiększająca się lista usług, które proponujemy Państwu w zgodzie z naszą misją.

Oferowane usługi dedykowane są zarówno Rodzicom, jak i Uczniom. Pierwsi odnajdą narzędzia pozwalające im m.in. na aktywny wpływ na edukację swoich dzieci oraz otrzymywanie zawsze aktualnych informacji o ich postępach w nauce. Drudzy zyskają usługi i dostęp do portali, co umożliwi m.in. skuteczniejszą i lepiej dopasowaną do predyspozycji naukę.

Użytkownicy rozwiązania LIBRUS Synergia mogą skorzystać ze specjalnego Panelu Usług, znajdującego się na stronie głównej LIBRUS Synergia. Dzięki niemu aktywacja usług to tylko kilka kliknięć myszą, a dostęp do nich i zarządzanie są wyjątkowo proste i intuicyjne
czytaj więcej.

tabela_uslugi_strefa_rodzicow

wróć na górę

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.