Kontakt

Aplikacje mobilne dla Uczniów
i Rodziców

Aplikacje mobilne (natywne) to dostosowane do poszczególnych platform aplikacje, które w wygodny sposób instaluje się i uruchamia się na nowoczesnych telefonach (smartfony) oraz tabletach. W ramach rozwiązań firmy Librus, takich jak: LIBRUS Synergia oraz
e-Dziennik oferujemy* Państwu bezpłatny dostęp do takich aplikacji na wszystkie popularne platformy mobilne (Windows, iOS, Android).

Rozwiązania firmy LIBRUS, takie jak: LIBRUS Synergia oraz e-Dziennik oferują Rodzicom i Uczniom dostęp do danych za pomocą 4 najpopularniejszych kanałów komunikacji.

SYNERGIA_kanaly_komunikacji

Zobacz harmonogram publikacji aplikacji mobilnych.

Aplikacje mobilne współpracują z naszymi rozwiązaniami, których serwisy WWW dostępne są pod adresami: https://synergia.librus.pl oraz https://dziennik.librus.pl i umożliwiają bezpłatny dostęp do swojego konta każdemu Rodzicowi/Opiekunowi oraz Uczniowi.

Technologia Push zapewnia natychmiastowe wysyłanie informacji do Rodzica i Ucznia w momencie uzupełnienia danych przez szkołę
– informacje dostępne są w każdym miejscu i o dowolnym czasie. Każdy Użytkownik – Nauczyciel, Rodzić i Uczeń – może w wygodny sposób pobrać swoją aplikację mobilną na popularne platformy mobilne (Windows, iOS, Android) i rozpocząć jej używanie. Dostępna jest również strona mobilna rozwiązania dla Rodziców i Uczniów.

Zalety korzystania z aplikacji mobilnych

 • obsługa technologii Push – natychmiastowe wysyłanie powiadomień w momencie dodania do systemu nowych danych;
 • szybkie przeglądanie danych bez konieczności logowania się przy każdym uruchomieniu aplikacji (wystarczy jednokrotna weryfikacja loginu i hasła);
 • obsługa dowolnej liczby kont za pomocą jednej aplikacji;
 • możliwość przeglądania danych bez dostępu do Internetu (praca w trybie offline).

Funkcje aplikacji mobilnych

Aplikacje zawierają m.in. następujące moduły:

 • dzisiaj – widok prezentujący wszystkie najważniejsze dane dotyczące dnia bieżącego;
 • jutro – widok prezentujący wszystkie najważniejsze dane dotyczące dnia jutrzejszego;
 • oceny – widok prezentujący oceny z podziałem na przedmioty oraz z możliwością dostępu do szczegółowego opisu każdej oceny;
 • frekwencja – widok prezentujący odnotowane nieobecności Ucznia;
 • terminarz – widok prezentujący kalendarz klasowy zawierający m.in ważne wydarzenia szkoły, sprawdziany, zastępstwa;
 • ogłoszenia – widok tablicy ogłoszeń szkoły;
 • plan lekcji – widok prezentujący bieżący plan lekcji i informacjami o zastępstwach i przesunięciach zajęć;
 • Szczęśliwy Numerek – widok prezentujący losowany każdego dnia szczęśliwy numerek (opcja może zostać wyłączona przez szkołę).

Przykładowa galeria zrzutów ekranowych z aplikacji mobilnej w wersji na Windows Phone.

Aplikacje prezentują dane, które zostały wprowadzone przez szkołę do baz danych rozwiązań firmy Librus, takich jak: LIBRUS Synergia, e-Dziennik. Częstotliwość, zakres danych oraz terminowość ich wprowadzania jest tożsama z wersją WWW systemu i zależy wyłącznie od szkoły.

Aplikacje mobilne (w swoich pierwszych wersjach) posiadają tylko część opcji dostępnych w serwisach https://synergia.librus.pl https://dziennik.librus.pl. W szczególności ich pierwsze wersje nie posiadają obsługi systemu wiadomości. Zamierzamy stale i sukcesywnie poszerzać zakres obsługiwanych przez nie modułów naszych rozwiązań, jak również pracować nad ich aktualizacjami uwzględniającymi potrzeby naszych Użytkowników.

*Harmonogram publikacji aplikacji mobilnych dla rozwiązań firmy Librus.

iOS Apple-Logo-splash

Windows WindowsPhone_logo

Android Android

iPhone/iPod iPad Windows Phone Windows 8.1 (tablet + desktop) Telefon Tablet
Dostępna 2015 r. Dostępna
Dostępna Dostępna Dostępna

Firma Librus zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym harmonogramie.

Strona mobilna rozwiązania LIBRUS Synergia oraz systemu e-Dziennik

Dla Użytkowników innych platform sprzętowych oraz dla osób korzystających ze „zwykłych” telefonów oferujemy również dostęp do naszych rozwiązań z wykorzystaniem mobilnej wersji serwisów: LIBRUS Synergia, e-Dziennik dostępnych pod adresami https://m.synergia.librus.pl oraz https://m.dziennik.librus.pl. Strony te przystosowane są do prezentacji danych z kont Rodziców i Uczniów.

Strona mobilna LIBRUS Synergia

Więcej informacji na temat mobilnych wersji serwisu LIBRUS Synergia oraz e-Dziennik znajdziecie Państwo tutaj.

Użytkowników zachęcamy do zgłaszania swoich uwag i sugestii dotyczących działania aplikacji mobilnych rozwiązań takich jak: LIBRUS Synergia, e-Dziennik na adres pomoc@librus.pl. Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy na bieżąco o naszych pracach i nowych wersjach aplikacji.

Jesteś Nauczycielem? Więcej informacji o aplikacjach mobilnych dla Nauczycieli znajduje się w Strefie Szkół – tutaj.

wróć na górę

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.