Kontakt

Pracownik Help Desk-u

Szukamy osób z dużą dawką energii i wiedzą informatyczną/techniczną na stanowisko:

Pracownik działu Help Desk (IT)

Nr ref.: HD/05/2015
Miejsce pracy: Katowice

Szukamy osób, które telefonicznie i mailowo będą wspierały naszych klientów w obsłudze naszych programów informatycznych, a także które będzie tworzyć FAQ oraz inne dokumenty wspierające obsługę naszych rozwiązań.

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

  • obsługa techniczna klientów naszego oprogramowania (telefoniczna oraz mailowa)
  • tworzenie FAQ oraz dokumentacji wspierającej obsługę programów przez użytkownika
  • bieżąca współpraca z zespołem programistów
  • wsparcie informatyczne firmy (obsługa firmowych komputerów, awarie itd.)

Wymagania:

  • wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe
  • zainteresowania branżą IT – łatwość w poruszaniu się w tematach nowych technologii i informatyki
  • wiedzy technicznej z zakresu oprogramowania oraz sprzętu komputerowego
  • mile doświadczenie w pracy w dziale Help Desk/obsłudze Klienta
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • realną możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie w wysokości 1 400 netto + premie (na okresie próbnym)
  • dobra kawę na udany start każdego dnia
  • hulajnogi do poruszania się po długim firmowym korytarzu
  • piłkarzyki dla chwili relaksu w przerwie

CV prosimy wysyłać na adres praca@librus.pl w temacie wiadomości wpisując numer referencyjny ogłoszenia.

Chcesz wiedzieć więcej o nas i o tym, jak pracujemy?
ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ KARIERY: http://www.librus.pl/kariera/

Formularz rekrutacyjny

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x