Poznaj nasze pozostałe aplikacje

Placówki pracujące z e-Dziennikiem chętnie kontynuują z nami współpracę w kolejnych latach, wdrażając pozostałe elementy wchodzące w skład Zintegrowanego Systemu Edukacyjnego Librus. Do najczęściej wybieranych należą aplikacje on-line, tj. e‑Sekretariat, e- Świadectwa, platforma e-Nauczanie oraz EdPlan™ – jedyny w Polsce system do zarządzania procesem wsparcia Uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE) oraz pracy z Uczniem zdolnym, który jest w pełni zintegrowany z e‑Dziennikiem naszej firmy.

ZSE Librus

Nasze aplikacje mogą funkcjonować jako oddzielne elementy wspomagające poszczególne obszary pracy placówki oświatowej, jak również razem, tworząc kompleksowy Zintegrowany System Edukacyjny Librus.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aplikacjami, które mają własne strony internetowe prezentujące najważniejsze informacje na temat działania i możliwości aplikacji. O zaletach integracji naszych aplikacji dowiecie się Państwo ze stron:

Masz pytania? Umów się na bezpłatną prezentację z ekspertem firmy Librus! Skorzystaj z formularza on‑line https://www.librus.pl/kontakt/formularz-kontaktowy/ lub zadzwoń (32) 350 85 85 wew. *57

▲▲

Librus.pl » Strefa dla JST » Wdrożenia i doświadczenie » Jesteśmy w szkołach » Nie tylko e-Dziennik

AIG

MegaMatma

KND

DD

SKOK

PCG

MEDICOVER

iq.pl

WDB

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny