Kontakt

Opis portalu

Nasze Szkoły to innowacyjny w skali kraju internetowy portal miejski, który prezentuje w zestandaryzowany sposób komplet istotnych informacji na temat wszystkich placówek oświatowych na terenie samorządu.

Nasze Szkoly baza serwisu

Portal jest prosty i przyjazny w obsłudze zarówno dla czytelnika, jak i osób zajmujących się umieszczaniem informacji na jego łamach. Dzięki jego wdrożeniu wszystkie placówki oświatowe mają szansę opowiedzenia o sobie – swoich atutach, misji oraz wartościach. Społeczność lokalna zyskuje łatwy dostęp do rzetelnych informacji dot. systemu edukacji. Samorząd zaś ma możliwość transparentnej komunikacji z mieszkańcami i zyskuje doskonałe narzędzie monitorowania poziomu pracy placówek.

 

 

 

Nasze Szkoly Intuicyjne wyszukiwanie

Wyszukiwanie szkół jest szybkie i proste – wystarczy wybrać interesujący nas typ placówki oraz jej przybliżoną lokalizację. Wyniki zostaną przedstawione na interaktywnej mapie oraz w formie czytelnej listy szkół. Wybierając konkretną szkołę, zostajemy przeniesieni do jej pełnego profilu.

Rzetelne informacje

Nasze Szkoly

Portal prezentuje w czytelnej formie dane pobierane z zewnętrznych instytucji. Informacje nt. każdej placówki prezentowane są w zestandaryzowanej formie, dlatego odnalezienie pożądanych treści jest łatwe i szybkie. Publikowane informacje uwzględniają okres ostatnich 5 lat. Można je zestawić z danymi dotyczącymi grupy szkół o podobnej lokalizacji (dzielnica), wielkości lub rodzaju. W serwisie prezentowane są dane liczbowe (m.in. wyniki EWD, egzaminów, szkolne statystyki), do których dyrektor placówki może dodawać swoje komentarze. Drugim rodzajem informacji są te zamieszczane w formie opisowej (np. misja i wizja szkoły, jej atuty, aktywa, dodatkowe zajęcia).

Bogactwo danych i treści

Nasze Szkoly Obecnie w portalu wyodrębnionych jest 5 działów: wizytówka, mocne strony, efekty pracy, warunki, informacje. Czytelne zakładki pozwalają użytkownikowi szybko odnaleźć pożądane informacje. Sekcja aktualności to najświeższe i najistotniejsze komunikaty zamieszczane przez samorząd w formie krótkich artykułów oraz tweetów. Biblioteka artykułów to zbiór merytorycznych publikacji, które poruszają ważne dla Użytkowników tematy.

Najnowocześniejsze technologie

Nasze Szkoly mobilnieAby sprostać oczekiwaniom dzisiejszego społeczeństwa informacyjnego, przeglądanie portalu możliwe jest za pomocą wszystkich urządzeń podłączonych do Internetu, wyposażonych w przeglądarkę internetową. Dzięki wykorzystaniu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety, informacje o szkołach dostępne są z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie.

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami – zaprezentujemy portal na żywo w Twoim samorządzie!

e-mail samorzad@librus.pl
tel. 32 350 85 85 wew. *19
formularz kontaktowy on-line.

wróć na górę

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.