Kontakt

Pobierz gotowy rozkład materiału nauczania

 

Zamiast przygotowywać od początku własne rozkłady, zachęcamy do skorzystania ze zbiorów Elektronicznej Biblioteki Rozkładów Materiałów Nauczania, która zawiera oficjalne, sprawdzone rozkłady przygotowane przez wydawnictwa oraz doświadczonych Nauczycieli.

 

infografika2

Dane na sierpień 2015 r.

Zobacz, ile zyskujesz

1W dowolnym momencie możesz sprawdzić postępy w realizacji podstawy programowej. System automatycznie przygotuje taki raport dla Ciebie. NOWOŚĆ!

2Możesz korzystać z dodatkowych treści, jak np.: zasoby dydaktyczne oraz szczegółowe treści w ramach edukacji dla klas 1-3.

4Masz bezpośredni dostęp do statystyk dotyczących już zrealizowanych tematów oraz tych, które jeszcze nie zostały zrealizowane.

3Masz możliwość planowania i prowadzenia lekcji bezpośrednio z rozwiązania LIBRUS Synergia.

 

Szukaj rozkładów ze Słownikiem Podstawy Programowej

Z nowo wprowadzonej funkcji monitorowania realizacji podstawy programowej można korzystać, pracując z rozkładami uzupełnionymi o Słownik Podstawy Programowej.

ikona_ebrmnRozkłady ze Słownikiem Podstawy Programowej posiadają specjalne wyróżnienie w Elektronicznej Bibliotece Rozkładów Materiałów Nauczania.

 

Przeczytaj więcej na temat monitorowania realizacji podstawy programowej tutaj.

Zobacz, jak przypisać rozkład

Wybór rozkładu to 3 proste kroki, natomiast korzyści z niego będą Państwo czerpać przez cały rok szkolny.

3 kroki

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.