Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Zmiany w statucie szkoły policealnej

Pytanie Czytelnika

Jakie zmiany w statucie szkoły policealnej w związku z reformą musimy wprowadzić do końca listopada 2017 roku? Proszę o podstawę prawną.

Odpowiedź naszego eksperta

Zapisy zawarte w art. 98 ustawy Prawo oświatowe określają, jaki zakres treści ma znajdować się w statucie szkoły.

Zapis art. 322 ust. 1 nw. przepisów przejściowych wskazuje, że dotychczasowe statuty szkół policealnych zachowują moc do dnia wejścia w życie statutów wydanych na podstawie ustawy – Prawo oświatowe (ustawa – Prawo oświatowe weszła w życie z dniem 1 września 2017 r.), nie dłużej jednak niż do dnia 30 listopada 2017 r.

Podstawa prawna:

Autor: Danuta Skrzypek – edukator, menadżer oświaty, wieloletni Dyrektor szkoły, specjalista organizacji procesu kształcenia i zarządzania jakością pracy szkoły. 

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Komentarze do artykułu (0) skomentuj

LogowanieZaloguj się aby dodać komentarz

pokaż keystroke

Jeśli zapomniałeś hasła, przejdź na stronę LIBRUS Synergia i skorzystaj z opcji „zapomniałem hasła".

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.