Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Wzór zgody Rodziców na udział dziecka w zajęciach pozalekcyjnych

Pytanie Użytkownika

Jak powinien wyglądać wzór zgody Rodziców na udział dziecka w zajęciach pozalekcyjnych?

Odpowiedź naszego eksperta

Ponieważ organizowanie dla Uczniów różnych zajęć przez szkołę w ramach form działalności dydaktyczno-wychowawczej, poza zajęciami obowiązkowymi, wymaga powiadomienia, a czasami zgody Rodziców na udział Ucznia w tych zajęciach, poniżej przedstawiamy propozycję druku zgody Rodziców.

Zgoda Rodziców Ucznia na udział ich dziecka w zajęciach organizowanych przez szkołę
innych niż obowiązkowe zajęcia edukacyjne

 

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 20 lutego 2015 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw (poz. 357), art. 44a i art. 64.

Autor: Danuta Skrzypek – edukator, menadżer oświaty, wieloletni Dyrektor szkoły, specjalista organizacji procesu kształcenia i zarządzania jakością pracy szkoły.

Komentarze do artykułu (0) skomentuj

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

LogowanieZaloguj się aby dodać komentarz

pokaż keystroke

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.