Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Wpis na arkuszu ocen dotyczący innowacji

Pytanie Użytkownika

Czy w arkuszach można wpisać nazwę programu autorskiego? W poprzednich latach realizowaliśmy innowację proobronną, policyjną. Teraz zmieniona została na program autorski. Nazwę innowacji można wpisać w arkusze na pierwszej stronie. Czy tam też można wpisać nazwę programu autorskiego?

Odpowiedź naszego eksperta

Arkusz ocen nie przewiduje wpisanie informacji o realizacji programu autorskiego. Program autorski może być elementem innowacji.

Uchwałę w sprawie innowacji podejmuje Rada Pedagogiczna. Uchwała ta musi być zgłoszona do kuratora oświaty i do organu prowadzącego po spełnieniu warunków określonych w nw. rozporządzeniu..

Na arkuszu ocen wpisuje się między innymi informacje o innowacji, a nie o programie autorskim.

 

Podstawa prawna: Rozporządzenie MENiS z dnia 9 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków prowadzenia działalności innowacyjnej i eksperymentalnej przez publiczne szkoły i placówki  (Dz. U. Nr 56, poz.506 ze zm.).

Autor: Danuta Skrzypek – edukator, menadżer oświaty, wieloletni Dyrektor szkoły, specjalista organizacji procesu kształcenia i zarządzania jakością pracy szkoły.

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Komentarze do artykułu (0) skomentuj

LogowanieZaloguj się aby dodać komentarz

pokaż keystroke

Jeśli zapomniałeś hasła, przejdź na stronę LIBRUS Synergia i skorzystaj z opcji „zapomniałem hasła".

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.