Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Popularna „zerówka” w podstawówce

Pytanie Użytkownika

Czy popularna „zerówka” w szkole podstawowej po ostatnich zmianach w prawie oświatowym to oddział szkolny czy oddział wychowania przedszkolnego?

Odpowiedź naszego eksperta

Popularna „zerówka” jest oddziałem przedszkolnym. Ustawa z dnia 27 stycznia 2012 r. zmieniająca ustawę o systemie oświaty i o zmianie niektórych innych ustaw dała przez kolejne dwa lata szkolne (2012/13 i 2013/14) Rodzicom wybór, co do możliwość realizacji obowiązku szkolnego przez 6-latki.

 

Autor: Danuta Skrzypek – edukator, menadżer oświaty, wieloletni dyrektor szkoły, specjalista organizacji procesu kształcenia i zarządzania jakością pracy szkoły

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Komentarze do artykułu (0) skomentuj

LogowanieZaloguj się aby dodać komentarz

pokaż keystroke

Jeśli zapomniałeś hasła, przejdź na stronę LIBRUS Synergia i skorzystaj z opcji „zapomniałem hasła".

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.