Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Opieka nad Uczniem w czasie zwolnienia z zajęć WF

Pytanie Użytkownika

Gdzie (pod czyją opieką) powinna przebywać Uczennica, która została zwolniona z zajęć podczas lekcji WF (zwolnienie na czas po chorobie)?

Odpowiedź naszego eksperta

Uczeń może przebywać pod opieką Nauczyciela zajęć wychowania fizycznego (nie będzie oczywiście czynnie uczestniczył w tych zajęciach). Może również przebywać pod opieką Nauczyciela w świetlicy szkolnej lub w bibliotece. Jeśli lekcje wychowania fizycznego są pierwsze i ostatnie w planie lekcji, Rodzic może usprawiedliwić nieobecność Ucznia na tych lekcjach (będą to godziny nieobecności usprawiedliwionej).

Zapraszamy również do lektury artykułu: Uczeń zwolniony z zajęć WF

 

Podstawa prawna:

Autor: Danuta Skrzypek – edukator, menadżer oświaty, wieloletni Dyrektor szkoły, specjalista organizacji procesu kształcenia i zarządzania jakością pracy szkoły.

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Komentarze do artykułu (0) skomentuj

LogowanieZaloguj się aby dodać komentarz

pokaż keystroke

Jeśli zapomniałeś hasła, przejdź na stronę LIBRUS Synergia i skorzystaj z opcji „zapomniałem hasła".

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.