Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Kalendarium

Maj 2014/2015

Poniżej przedstawiamy kalendarium na maj 2015 r. Znajduje się w nim zestawienie zadań Dyrektora szkoły z zakresu nadzoru pedagogicznego i organizacji procesu kształcenia na nadchodzący miesiąc.

Początek miesiąca (zwyczajowo pierwszy wtorek lub pierwsza środa miesiąca, zgodnie z zapisem w statucie szkoły)

Koordynacja „dnia otwartego” z Rodzicami Uczniów szkoły. Informacja dla Rodziców o osiągnięciach w ramach poszczególnych przedmiotów oraz o liczbie godzin nieobecności w szkole i ich usprawiedliwieniu zgodnie z zapisami w statucie.

Do 5 maja 2015 r.

  • Przekazanie OKE listy Uczniów, którzy przystąpią do sprawdzianu w terminie dodatkowym.
  • Przekazanie OKE listy Uczniów, którzy przystąpią do egzaminu gimnazjalnego w terminie dodatkowym.

Egzamin maturalny:

Najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem części ustnej egzaminu maturalnego

  • Odbiór w obecności innego członka zespołu egzaminacyjnego i zabezpieczenie przygotowanych przez OKE zestawów zadań egzaminacyjnych do przeprowadzenia części ustnej egzaminu z języków obcych nowożytnych.
  • Odbiór w obecności innego członka zespołu egzaminacyjnego i zabezpieczenie przygotowanych przez CKE zadań egzaminacyjnych do przeprowadzenia części ustnej egzaminu z języka polskiego i języka mniejszości narodowej (w liceach).

Od 4 maja do 29 maja 2015 r.

Przeprowadzenie egzaminów ustnych z języków obcych nowożytnych według szkolnego harmonogramu i nadzór nad ich przebiegiem.

Od 11 maja do 23 maja 2015 r.

Przeprowadzenie egzaminów ustnych z języka polskiego i języków mniejszości narodowych według szkolnego harmonogramu i nadzór nad ich przebiegiem.

Od 4 maja do 22 maja 2015 r.

Odbiór w obecności innego członka zespołu egzaminacyjnego i zabezpieczenie przesyłek z arkuszami egzaminacyjnymi.

Od 4 maja do 23 maja 2015 r.

Przeprowadzenie egzaminów pisemnych i nadzór nad ich przebiegiem.

 

Autor: Danuta Skrzypek – edukator, menadżer oświaty, wieloletni Dyrektor szkoły, specjalista organizacji procesu kształcenia i zarządzania jakością pracy szkoły.

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.