Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Sprawozdania ze sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego 2014

Centralna Komisja Egzaminacyjna i okręgowe komisje egzaminacyjne opracowały szczegółowe sprawozdania ze sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego przeprowadzonych w 2014 roku. Obok najważniejszych danych statystycznych w dokumentach tych znajdują się analizy jakościowe rozwiązań uczniowskich, zilustrowane autentycznymi przykładami z prac zdających.

Zarówno w przypadku sprawdzianu, jak i egzaminu gimnazjalnego wybranemu zagadnieniu przyjrzano się w sposób bardziej szczegółowy. W każdym przypadku dotyczy to kwestii, która sprawiła zdającym szczególną trudność lub która stanowi kluczowe zagadnienie w szkolnej edukacji. Na podstawie dokonanych analiz autorzy sprawozdań wskazali rekomendacje – praktyczne rozwiązania, których zastosowanie warto rozważyć w swojej pracy dydaktycznej z kolejnymi rocznikami Uczniów.

Sprawozdania 2014 r.:

Źródło: www.men.gov.pl

 

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Komentarze do artykułu (0) skomentuj

LogowanieZaloguj się aby dodać komentarz

pokaż keystroke

Jeśli zapomniałeś hasła, przejdź na stronę LIBRUS Synergia i skorzystaj z opcji „zapomniałem hasła".

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.