Kontakt

O portalu | Widżet | Regulamin portalu

Doradca Dyrektora

Arkusz egzaminacyjny – diagnoza przedmaturalna z języka polskiego

Dziś, 10 czerwca, Instytut Badań Edukacyjnych we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną i wszystkimi okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi przeprowadził diagnozę przedmaturalną z języka polskiego na poziomie podstawowym.

W badaniu wzięło udział ok. 4 tys. Uczniów klas II z 50 liceów wylosowanych z całej Polski. Szkoły, które nie zostały wylosowane do udziału w badaniu, mogą samodzielnie przeprowadzić diagnozę, korzystając z udostępnionych poniżej materiałów.

Należy dodać, że od 2015 roku Maturzyści będą zdawali egzamin maturalny wg nowej formuły. Zmiana ta jest kolejnym etapem wdrażania nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego – w tej nowej formule napisana jest także tegoroczna diagnoza. 

Materiały do pobrania:

 

Źródło: www.cke.edu.pl

dodaj do aktówki

Udostępnij:

Komentarze do artykułu (0) skomentuj

LogowanieZaloguj się aby dodać komentarz

pokaż keystroke

Jeśli zapomniałeś hasła, przejdź na stronę LIBRUS Synergia i skorzystaj z opcji „zapomniałem hasła".

Bądź na bieżąco!

Nie pozwól, by coś ważnego uszło Twojej uwadze. Jeśli powyższy artykuł jest dla Ciebie interesujący, dodaj podobne artykuły do powiadomień. Możesz również otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach do tego artykułu. Więcej informacji na temat powiadomień oraz szczegółowe ustawienia znajdziesz na podstronie Centrum Powiadomień.

powiadom mnie o podobnych artykułach powiadom mnie o nowych komentarzach

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.