Kontakt

Usługa SMSInfo

SMSInfoUsługa SMSInfo daje możliwość wygodnego monitorowania nowo wprowadzonych informacji o Uczniu (oceny, frekwencja, liczba nowych wiadomości czy ogłoszeń) bez konieczności ciągłego logowania się do rozwiązania LIBRUS Synergia.

Dzięki tej usłudze będą Państwo informowani, czy od momentu otrzymania poprzedniego raportu pojawiły się w systemie np. nowe oceny (nowe dane zostaną umieszczone i przesłane do Państwa w wiadomości SMS). Wiadomość taka zostanie przesłana tylko wtedy, kiedy wprowadzone zostaną nowe, dotychczas nieprzesłane dane.

Korzyści

SMSInfo

  • powiadomienie o nowych ocenach, nieobecnościach oraz liczbie nowych wiadomości i ogłoszeń, dzięki czemu będą Państwo mogli zalogować się na konto wtedy, kiedy będzie to konieczne. Funkcja ta niweluje potrzebę każdorazowego logowania się do serwisu w celu sprawdzenia, czy pojawiły się nowe dane – system powiadomi o tym samoczynnie,
  • możliwość ustalenia konkretnego dnia i godziny, w których będą przychodziły na telefon komórkowy informacje o ustalonej przez nas treści (codziennie, kilka razy w tygodniu, raz w tygodniu, tylko oceny, oceny oraz nieobecności),
  • pełne dopasowanie usługi do potrzeb Użytkownika (treść, częstotliwość wysyłania), co zapewni również całościową kontrolę wydatków. Już w najtańszym pakiecie (50 SMS-ów) przy konfiguracji raportów tygodniowych liczba SMS-ów powinna wystarczyć na cały rok szkolny,
  • alternatywna forma dostępu do swojego konta w razie braku dostępu do Internetu,
  • dostęp do informacji dla obojga Rodziców jednocześnie (konfiguracja usługi pozwala na wprowadzenie dwóch dowolnych numerów krajowych telefonów komórkowych).

Jak skorzystać z usługi SMSInfo

Usługa SMSInfo działa na zasadzie przedpłaty (pre-paid) – należy wykupić paczkę SMS-ów, z której później korzysta się do czasu wykorzystania wszystkich SMS-ów. Każdy Użytkownik dowolnie konfiguruje usługę wedle swojego zapotrzebowania. Umożliwia to otrzymywanie SMS-ów codziennie, kilka razy w tygodniu lub raz na tydzień.

Krok 1. zaloguj się do rozwiązania LIBRUS Synergia i kliknij przycisk Aktywacja usług na stronie głównej

Krok 2. wybierz odpowiednią usługę i postępuj zgodnie z instrukcją

Krok 3. zaakceptuj płatność, a Twoje konto zostanie automatycznie doładowane o odpowiednią liczbę SMS-ów

Usługa SMSInfo jest dostępna z dowolnej sieci krajowej telefonii komórkowej.

smsinfo-button

grafika_pakiety_baner

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.