Kontakt

Usługa MegaMatma w rozwiązaniu LIBRUS Synergia

Każdy kolejny rok nauki przynosi nowe i trudniejsze zagadnienia.  Matematyka jest przedmiotem, którego nauka wymaga wyjątkowej systematyczności. Gdy zaległości zaczną się kumulować, ich nadrabianie stanie się najpierw bardzo trudne, a potem wręcz niemożliwe. Najpierw Uczeń staje przed małymi, a potem coraz większymi wyzwaniami – klasówkami, egzaminem gimnazjalnym, maturą czy kolokwiami na studiach.

Dlaczego warto?

  • zyskujesz dostęp do wszystkich materiałów przez 24h na dobę, więc uczysz się wtedy, gdy chcesz
  • samodzielnie rozwiązujesz zadania, dzięki czemu zdobywasz i utrwalasz wiedzę
  • nie będziesz już stresował się żadnym testem i egzaminem
  • oszczędasz pieniądze – dla użytkowników LIBRUS Synergia dostęp do portalu już od 4,92 zł/mies.
  • aktywacja konta trwa kilka sekund

MegaMatma_grafika_1

Twoje dziecko przygotowuje się do ważnego sprawdzianu, a może egzaminu gimnazjalnego lub maturalnego? Usługa MegaMatma w rozwiązaniu LIBRUS Synergia to dla niego idealna pomoc dydaktyczna oraz narzędzie do weryfikacji posiadanej już wiedzy.

Na portalu MegaMatma masz dostęp do wszystkich dziedzin matematyki. Jej naukę ułatwia różnorodność materiałów:

  • artykuły i przykłady,
  • zadania otwarte i zamknięte z rozwiązaniami,
  • wzory i definicje,
  • testy sprawdzające wiedzę, które użytkownik rozwiązuje samodzielnie,
  • zestawy egzaminacyjne dla gimnazjum,
  • arkusze maturalne dla poziomu podstawowego i rozszerzonego.

Dzięki temu Uczeń skutecznie przygotuje się do każdego sprawdzianu i egzaminu.

UsługaMegaMatma_grafika2 MegaMatma dostępna w rozwiązaniu LIBRUS Synergia to innowacyjny portal, zawierający materiały edukacyjne przeznaczone do wykorzystania na wszystkich etapach nauki – od szkoły podstawowej aż do matury, a nawet na studiach. Każdy Uczeń, niezależnie od wieku, znajdzie na portalu kompleksowe omówienie wszystkich szkolnych tematów, a ćwiczenia przygotowane są w interaktywnej formie i zawierają zestawy odpowiedzi.

Zobacz MegaMatmę

megamatma-button

MegaMatma to idealne rozwiązanie zarówno dla Rodziców, jak i Uczniów.
Pierwsi dostają gwarancję wysokiej jakości materiałów,
drudzy możliwość nauki w atrakcyjnej dla nich formie.

Nad materiałami udostępnianymi Twojemu dziecku pracuje sztab matematyków. Dodatkowo każdy artykuł zostaje zrecenzowany przez pracowników naukowych i wykładowców akademickich. Dopiero wtedy zamieszczany jest w serwisie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że MegaMatma jest w 100% zgodna z programem nauczania na każdym etapie nauki – a więc z programem, który realizuje Twoje dziecko.

Godzina korepetycji kosztuje przeciętnie ok. 30–60 zł. Dzięki współpracy firmy LIBRUS z twórcami portalu MegaMatma roczny dostęp do portalu oferowany jedynie w rozwiązaniu LIBRUS Synergia kosztuje 59 zł. Dla użytkowników LIBRUS Synergia istnieje również możliwość nabycia pakietu 3-miesięcznego za 29 zł lub 6-miesięcznego za 39 zł. Konto umożliwiające dostęp do portalu jest automatycznie aktywowane zarówno Rodzicowi, jak i Uczniowi. Dostęp obejmuje wszystkie materiały dydaktyczne na portalu przez 24h na dobę, 365 dni w roku! Dziecko uczy się wtedy, kiedy chce, a jego motywacja rośnie wraz z każdą pozytywną oceną.

Części MegaMatmy:

  • zagadnienia teoretyczne wraz z przykładami
    Teksty te pisane są bardzo prostym, zrozumiałym, ale też poprawnym pod względem definicji językiem. Im wcześniej Uczeń pozna ważne pojęcia, tym lepiej będzie później rozumiał nowy materiał.
  • zadania z pełnymi rozwiązaniami
    Pozwolą prześledzić krok po kroku metody wykonywania obliczeń. Na ich podstawie Uczeń może odrabiać własne zadania, ale musi rozwiązać je już samodzielnie – w ten sposób się uczy.
  • wzory i słownik
    Na portalu zamieszczony jest zestaw wzorów do każdego tematu oraz alfabetyczny słownik pojęć. Pozwolą one zaoszczędzić czas, przeznaczany zazwyczaj na przeszukiwanie starych zeszytów i podręczników oraz uniknąć błędnych informacji znalezionych w sieci.
  • klasówki i testy
    To szybka i atrakcyjna forma sprawdzenia wiedzy. Przykładowe sprawdziany składają się z zadań zamkniętych i otwartych. W zadaniach otwartych zawarte są praktyczne wskazówki – na pewno Twoje dziecko nieraz przypomni sobie o nich na klasówce.
  • forum dyskusyjne
    Nic tak nie pomaga w nauce, jak omówienie zadania z rówieśnikami. Dzięki forum Twój syn lub Twoja córka będą w kontakcie z Uczniami z całej Polski.
  • Kącik MM
    Jest propozycją dla miłośników matematyki. Stworzony został z myślą o Uczniach, którym lekcje w szkole nie wystarczają. Zadania i łamigłówki dla siebie znajdą tu zarówno dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjaliści i licealiści, jak i studenci.

grafika_pakiety_baner

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.