Kontakt

Usługa MegaMatma w rozwiązaniu LIBRUS Synergia

megamatma

Pytania te nabierają szczególnej wagi obecnie, gdy Uczniowie egzaminowani są z matematyki na każdym etapie nauki – na sprawdzianie po szóstej klasie podstawówki, po gimnazjum i na maturze. Matematyka jest jednym z tych przedmiotów, których nauka wymaga wyjątkowej systematyczności. Gdy zaległości zaczną się kumulować, ich nadrabianie stanie się najpierw bardzo trudne, a potem wręcz niemożliwe.

pytania do LP MM Uczeń2_1

logo_MEGAMATMAUsługa MegaMatma dostępna w rozwiązaniu LIBRUS Synergia to innowacyjny portal, zawierający materiały edukacyjne przeznaczone do wykorzystania na wszystkich etapach nauki – od szkoły podstawowej aż do matury, a nawet na studiach. Każdy Uczeń, niezależnie od wieku, znajdzie na portalu kompleksowe omówienie wszystkich szkolnych tematów:

 • zagadnienia teoretyczne wraz z przykładami
  Teksty te pisane są bardzo prostym, zrozumiałym, ale też poprawnym pod względem definicji językiem. Im wcześniej Uczeń pozna ważne pojęcia, tym lepiej będzie później rozumiał nowy materiał.
 • zadania z pełnymi rozwiązaniami
  Pozwolą prześledzić krok po kroku metody wykonywania obliczeń. Na ich podstawie Uczeń może odrabiać własne zadania, ale musi rozwiązać je już samodzielnie – w ten sposób się uczy.
 • wzory i słownik
  Na portalu zamieszczony jest zestaw wzorów do każdego tematu oraz alfabetyczny słownik pojęć. Pozwolą one zaoszczędzić czas, przeznaczany zazwyczaj na przeszukiwanie starych zeszytów i podręczników oraz uniknąć błędnych informacji znalezionych w sieci.
 •  klasówki i testy
  To szybka i atrakcyjna forma sprawdzenia wiedzy. Przykładowe sprawdziany składają się z zadań zamkniętych i otwartych. W zadaniach otwartych zawarte są praktyczne wskazówki – na pewno Twoje dziecko nieraz przypomni sobie o nich na klasówce.
 • forum dyskusyjne
  Nic tak nie pomaga w nauce, jak omówienie zadania z rówieśnikami. Dzięki forum Twój syn lub Twoja córka będą w kontakcie z Uczniami z całej Polski.
 • Kącik MM
  Jest propozycją dla miłośników matematyki. Stworzony został z myślą o Uczniach, którym lekcje w szkole nie wystarczają. Zadania i łamigłówki dla siebie znajdą tu zarówno dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjaliści i licealiści, jak i studenci.

Galeria

MegaMatma to idealne rozwiązanie zarówno dla Rodziców, jak i Uczniów.
Pierwsi dostają gwarancję wysokiej jakości materiałów,
drudzy możliwość nauki w atrakcyjnej dla nich formie.

Nad materiałami udostępnianymi Twojemu dziecku pracuje sztab matematyków. Dodatkowo każdy artykuł zostaje zrecenzowany przez pracowników naukowych i wykładowców akademickich. Dopiero wtedy zamieszczany jest w serwisie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że MegaMatma jest w 100% zgodna z programem nauczania na każdym etapie nauki – a więc z programem, który realizuje Twoje dziecko.

Dlaczego MegaMatma jest tańsza niż korepetycje?

Godzina korepetycji kosztuje przeciętnie ok. 30–50 zł. Dzięki współpracy firmy Librus z twórcami portalu MegaMatma oferowany jedynie w rozwiązaniu LIBRUS Synergia roczny dostęp do portalu kosztuje 29 zł (możliwość nabycia pakietu 3-miesięcznego za 15 zł Lub 6-miesięcznego za 19 zł). Konto umożliwiające dostęp do portalu jest automatycznie aktywowane zarówno Rodzicowi, jak i Uczniowi. Dostęp obejmuje wszystkie materiały dydaktyczne na portalu przez 24h na dobę, 365 dni w roku! Dziecko uczy się wtedy, kiedy chce, a jego motywacja rośnie wraz z każdą pozytywną oceną.

MegaMatma to zespół najlepszych korepetytorów,
których wsparcie jest zawsze pod ręką.

grafika_pakiety_baner

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.