Kontakt

Usługa SMSInfo

UsługaZachęcamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanej dla Państwa usługi SMSInfo. Usługa ta pozwoli Państwu otrzymywać dodatkowe  informacje o swoim dziecku (frekwencja, oceny) w postaci wiadomości SMS wysyłanych na telefon komórkowy.

Czym jest usługa SMSInfo?

Usługa SMSInfo jest dodatkową funkcją serwisu, której celem jest ułatwienie monitorowania nowo wprowadzonych informacji o dziecku (oceny, frekwencja). Dzięki tej usłudze będą Państwo informowani czy od momentu otrzymania poprzedniego raportu, pojawiły się w systemie np. nowe oceny (nowe dane zostaną umieszczone i przesłane do Państwa w wiadomości SMS).  Wiadomość taka zostanie przesłana tylko wtedy, kiedy wprowadzone zostaną nowe, dotychczas nieprzesłane dane.

SMSInfo

Korzyści z usługi SMSInfo?

  • powiadomienie o nowych ocenach i nieobecnościach, dzięki którym będą Państwo mogli zalogować się na konto zawsze wtedy, kiedy będzie to konieczne. Funkcja ta niweluje potrzebę każdorazowego logowania się do serwisu w celu sprawdzenia czy pojawiły się nowe dane – system powiadomi o tym samoczynnie,
  • możliwość ustalenia konkretnego dnia i godziny, w których będą przychodziły na telefon komórkowy informacje o ustalonej przez nas treści (codziennie, kilka razy w tygodniu, raz w tygodniu, tylko oceny, oceny oraz nieobecności),
  • pełne dopasowanie usługi do Państwa potrzeb (treść, częstotliwość wysyłania), co zapewni również całościową kontrolę wydatków. Już w najtańszym pakiecie (50 SMS-ów) przy konfiguracji raportów tygodniowych liczba SMS-ów powinna wystarczyć na cały rok szkolny,
  • alternatywną formę dostępu do swojego konta w razie braku dostępu do Internetu,
  • dostęp do informacji dla obojga Rodziców jednocześnie (konfiguracja usługi pozwala na wprowadzenie dwóch dowolnych numerów krajowych telefonów komórkowych).

Ile kosztuje usługa SMSInfo?

Usługa SMSInfo działa na zasadzie przedpłaty (pre-paid), co oznacza iż,  najpierw należy wykupić pakiet SMS-ów, z którego później korzysta się do czasu wykorzystania wszystkich SMS-ów. Każdy Rodzic dowolnie konfiguruje usługę wedle swojego zapotrzebowania.  Stwarza to możliwość otrzymywania SMS-ów codziennie, kilka razy w tygodniu lub raz na tydzień.

 
Liczba SMS-ów w pakiecie Opłata za wykup pakietu
50 SMS-ów 19 zł
100 SMS-ów 31 zł
150 SMS-ów 44 zł

Aktywacja usługi SMSInfo

Aby skorzystać z usługi SMSInfo, musisz ją aktywować.

Najłatwiej zrobić to w 3 prostych krokach:

   Krok 1. zaloguj się do systemu i przejdź do modułu SMSInfo

   Krok 2. wypełnij formularz aktywacji usługi na który zostaniesz bezpośrednio przekierowany

   Krok 3. zaakceptuj płatność zgodnie z instrukcjami

 Usługa SMSInfo jest dostępna z dowolnej sieci krajowej telefonii komórkowej.

 Usługa

 

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.