Kontakt

Promuj swoją szkołę!

Kształtuj pozytywny wizerunek szkoły w środowisku rodzicielskim i uczniowskim – zamieść szkolny baner personalizacyjny na stronie e-Dziennika.

Kolejne kilkadziesiąt szkół zdecydowało się na zamieszczenie w e-Dzienniku szkolnego banera personalizacyjnego oraz wyeksponowanie na nim „atutów” lub symboli szkoły w postaci logo, tarczy czy innych elementów charakteryzujących placówkę.

Baner zamieszczany jest na stronie każdego Użytkownika systemu w Państwa placówce i jest widoczny po zalogowaniu do e-Dziennika. Zamieszczona kreacja odsyła także wszystkich Użytkowników dziennika elektronicznego  do szkolnej strony internetowej.

Jednorazowy koszt wykonania i zamieszczenia banera na stronie e-Dziennika zamawiającej placówki szkolnej wynosi 99 zł brutto.

Jak zamówić baner?

Prosimy przesłać zamówienie na adres joanna.majcherczyk@librus.pl. Można dołączyć również proponowane materiały, na podstawie których baner powinien zostać przygotowany (np. logo szkoły czy zdjęcie budynku). Należy również wskazać w treści wiadomości nazwę szkoły.

Przykładowe banery:

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.