Kontakt

Oszczędź czas i planuj lekcje

button_funkcja_aPlanowanie lekcji to nieodłączna część pracy każdego Nauczyciela, a dobrze zaplanowana lekcja to początek sukcesu dydaktycznego. Jednak samo planowanie jest procesem bardzo czasochłonnym, wymagającym przygotowania wielu materiałów na przeróżnych nośnikach. Do tej pory Nauczyciel był w tym zdany sam na siebie.

Na szczęście wraz z wprowadzeniem najnowszej wersji Interfejsu lekcyjnego w systemie bezpowrotnie się to zmieniło. Nowa wersja interfejsu oferuje szereg opcji szczegółowego planowania lekcji, optymalizując jednocześnie czas pracy.

Nowa wersja Interfejsu lekcyjnego to nowe możliwości:
notatki

zasoby

zadania domowe

przypominajka

Zobacz, jakie to proste

Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami w systemie, które z pewnością będą dużym ułatwieniem w codziennym procesie planowania lekcji.

Stawiamy na Twoją wygodę

Obsługa nowych funkcji jest bardzo intuicyjna, natomiast lista korzyści bardzo długa. Dzięki planowaniu i prowadzeniu lekcji z poziomu systemu zyskują Państwo przede wszystkim:

  • notatki stanowiące wskazówki do poszczególnych tematów,
  • gotowe, autorskie konspekty lekcji,
  • swój własny, autorski bank zasobów dydaktycznych.

System zapamięta dodane do tematów zasoby i notatki. Podczas przerabiania tych samych tematów z kolejnymi grupami system udostępni przygotowane wcześniej materiały wraz z możliwością ich edycji.

button_funkcja_a

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.