Kontakt

Moduł Antyplagiatowy w rozwiązaniu LIBRUS Synergia

Antyplagiat_LP

Jak działa moduł

Moduł Antyplagiatowy oparty o technologię firmy Plagiat.pl służy do weryfikowania pisemnych prac domowych.

Po zalogowaniu do rozwiązania LIBRUS Synergia widoczny jest widżet modułu Antyplagiatowego. Za jego pomocą wprowadza się do modułu daną pracę. Moduł analizuje ją pod względem cytatów czy zapożyczeń z teksów pochodzących ze stron internetowych lub innych prac dostępnych w Ogólnopolskiej Szkolnej Bazie Prac. Efektem całego procesu jest Raport Podobieństwa, który określa procentowo, jaka część badanej pracy Ucznia jest identyczna z fragmentami porównywanych tekstów. Raport zawiera również listę stron internetowych, na których znajdują się wykryte podobieństwa oraz treść pracy z zaznaczeniem fragmentów określonych jako identyczne.

Jak skorzystać z modułu

Skanowanie prac z wykorzystaniem widżetu umożliwiają tokeny. Jeden token pozwala przeskanować plik z tekstem do 20 000 znaków.

Tokeny dostępne są w paczkach zawierających 25 sztuk. Usługa dostępna jest na zasadzie przedpłaty pre-paid – należy wykupić paczkę tokenów, z której można korzystać aż do jej wyczerpania przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy.

Krok 1. zaloguj się do rozwiązania LIBRUS Synergia i kliknij przycisk Aktywacja usług na stronie głównej

Krok 2. wybierz odpowiednią usługę i postępuj zgodnie z instrukcją

Krok 3. zaakceptuj płatność, a konto zostanie automatycznie doładowane o odpowiednią liczbę tokenów*

*Tokeny zostaną uzupełnione na koncie, z którego dokonywany jest zakup usługi. W przypadku Uczniów niepełnoletnich zakup powinien zostać dokonany w asyście Rodzica.

plagiat-button

 

grafika_pakiety_baner

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.