Kontakt

Jak korzystać z modułu Antyplagiatowego

Moduł Antyplagiatowy oparty o technologię firmy Plagiat.pl wspiera Nauczyciela w weryfikowaniu samodzielności pisemnych prac domowych. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę modułu.

Korzystanie z modułu Antyplagiatowego jest proste i intuicyjne – sprowadza się do kilku kliknięć myszą. Efektem skanowania pracy jest Raport Podobieństwa, który zawiera szczegółowe informacje na temat samodzielności pracy Ucznia. Sprawdzenie pracy zajmuje około minuty*!

Rozwiązanie LIBRUS Synergia umożliwia skanowanie prac Uczniów na dwa sposoby:

Sposób 1 – WIDŻET

Skanowanie prac przy użyciu widżetu modułu Antyplagiatowego (dostępne dla wszystkich Nauczycieli korzystających z rozwiązania LIBRUS Synergia).

Instrukcja aktywacji Antyplagiatu

Sposób 2 – moduł Zadania domowe

Skanowanie prac z wykorzystaniem modułu Zadania domowe (tylko dla Nauczycieli korzystających z  wariantów SYSTEMA i ALTUM rozwiązania LIBRUS Synergia).

Przy pierwszym skanowaniu prac konieczne jest podłączenie dysku sieciowego – przejdź do instrukcji.

Instrukcja aktywacji Antyplagiatu

*Wg statystyk na październik 2015 r. średni czas skanowania prac przez Nauczycieli korzystających z modułu Antyplagiatowego to 1 minuta.

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.