Kontakt

Dostęp do Terminarza

button_funkcja_aTerminarz to funkcja wprowadzona od września 2009 roku. Umożliwia ona odnotowywanie informacji o tzw. zdarzeniach, które przypisywane są do danej klasy (np. sprawdziany, kartkówki, prace klasowe a także wyjścia na wycieczki). Dodawanie, usuwanie oraz edycję wpisów w terminarzu może dokonać każdy Nauczyciel uczący w danej klasie, a także Dyrektor i Administrator szkolny systemu.

Dzięki nowej opcji możliwe jest ustalenie terminu oraz przeglądanie zdarzeń przypisanych do odpowiedniej klasy, aby uniknąć ustalania terminu dwóch sprawdzianów jednego dnia lub ustalenia terminu sprawdzianu na dzień, w którym Uczniowie danej klasy mają zaplanowaną, na przykład wycieczkę tematyczną.

Każdy wpis zawiera dane o numerze lekcji oraz informację jakie zdarzenie będzie miało miejsce. Po najechaniu kursorem na dane wydarzenie pojawia się okienko, w którym zawarte są szczegółowe informacje – jaki Nauczyciel dodał wpis i czego dokładnie dotyczy to zdarzenie np. kartkówka z dodawania, odejmowania, dzielenia i mnożenia ułamków.

Każdy wpis dodany do terminarza jest widoczny w tym samym momencie przez Uczniów i Rodziców, oczywiście w obrębie klasy, której ten wpis dotyczy.

Dostęp do Terminarza

Terminarz jest widoczny na kontach Rodziców, Uczniów, Nauczycieli i Dyrektora pod warunkiem, że moduł ten został włączony oraz skonfigurowany przez Administratora Szkoły.

button_funkcja_a

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.