Kontakt

Rewaloryzacja opłat serwerowych

Szanowni Państwo,

informujemy o rewaloryzacji opłat serwerowych za przechowywanie i zabezpieczanie danych na serwerach LIBRUS (dot. aplikacji on-line: e-Świadectwa, e-Sekretariat), która wchodzi w życie dnia 1 października 2017 r.

Pragniemy stale utrzymywać nasze technologie serwerowe na najwyższym poziomie, jak również przechowywać i zabezpieczać dane szkół z najwyższą starannością. Dla osiągnięcia tego celu konieczne jest dostosowanie opłat do zmieniających się wskaźników makroekonomicznych. Firma LIBRUS nie korzystała z prawa do rewaloryzacji opłaty serwerowej, zapisanej w umowach z klientami, od 2012 roku. Oznacza to, że przez ponad 5 lat ceny serwerów nie zmieniły się.

Opłata za serwer ulegnie niewielkiej zmianie, np. w przypadku szkoły liczącej 350 uczniów kwota wzrośnie o zaledwie 14 zł brutto w skali roku. Sprawdzenie ceny dla wybranej placówki jest możliwe na stronach poszczególnych produktów – kalkulatory opłat serwerowych zostały zaktualizowane.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

 

Pozdrawiamy,
Zespół LIBRUS

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.