Kontakt

Sprzęt dla szkół – taniej z LIBRUS Synergia

Szanowni Państwo,

do naszych konsultantów trafia od Państwa wiele pytań dotyczących sprzętu komputerowego, multimedialnego oraz interaktywnego. Sprzętu, który będzie spełniał Państwa oczekiwania nie tylko pod kątem użytkowym, ale również finansowym.

Chcąc Państwa wesprzeć w procesie doposażenia placówki w nowoczesne rozwiązania, nawiązaliśmy współpracę z firmą Dreamtec, która przygotowała na naszą prośbę specjalną ofertę rabatową dla szkół korzystających z rozwiązania LIBRUS Synergia.

Wszystkie szkoły korzystające z rozwiązania LIBRUS Synergia otrzymają bon rabatowy do 3000 zł na zakup wybranego sprzętu multimedialno-interaktywnego. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie cyfrowaszkola24.pl. Bony zostaną wysłane do szkół pocztą razem z umowami licencyjnymi. Zachęcamy do skorzystania z promocji, ponieważ trwa ona tylko do 31 grudnia br.

Jeżeli bon uległ zagubieniu lub po prostu chcą go Państwo otrzymać szybciej, prosimy o kontakt z nami – prześlemy bon w formie elektronicznej. Wystarczy:

  1. zadzwonić pod numer: 32 350 85 85
  2. napisać do nas: cyfrowaszkola24@librus.pl

Dreamtec to firma, która od 8 lat zajmuje się głównie dostarczaniem do polskich placówek oświatowych sprzętu multimedialnego i komputerowego. Jako jedna z pierwszych firm rozpoczęła w Polsce wdrażanie systemów interaktywnych, a tylko w ciągu ostatnich 3 lat dostarczyła ponad 3000 takich zestawów do polskich szkół. Dreamtec zdobywał również doświadczenie realizując m.in. projekty w ramach zadań „e-Szkoła”. Oferta firmy  zawiera szeroki wachlarz sprzętu wspomagającego pracę szkół, m.in.: tablice interaktywne, monitory dotykowe, projektory do tablic, zestaw interaktywne czy cyfrowe pracownie językowe. Oprócz dostarczania i wdrażania sprawdzonych rozwiązań firma specjalizuje się również w konsultacjach, doborze, montażu i szkoleniach z zakresu rozwiązań multimedialno-interaktywnych.

Pozdrawiamy,
Zespół Librus

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.