Kontakt

Programy Świadectwa i Sekretariat – zakończenie wsparcia

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z zapowiedziami od bieżącego roku kalendarzowego program Świadectwa w wersji desktopowej nie będzie dłużej rozwijany. Oznacza to, że program nie będzie sprzedawany, nie będą również publikowane nowe aktualizacje dostosowujące go do zmieniającego się prawa oświatowego (reformy edukacji).

Jednocześnie informujemy, że obecnie zaprzestaliśmy sprzedaży programu Sekretariat w wersji desktopowej, a jego wsparcie (aktualizacje, pomoc techniczna) będzie utrzymywane tylko do końca 2017 roku.

Od 2009 roku konsekwentnie wprowadzamy do szkół i samorządów aplikacje dostępne on-line przez przeglądarkę internetową. Tylko taka forma współpracy daje gwarancję bezpieczeństwa przechowywania danych, niezawodności aplikacji oraz możliwość szybkiego wsparcia dla użytkowników.

Dlatego zachęcamy wszystkie placówki, które obecnie pracują na wersji desktopowej Świadectw i/lub Sekretariatu do zapoznania się z możliwościami wersji on-line e-Świadectw i e-Sekretariatu. Produkty te będą na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów prawa oświatowego. Możliwe jest również szybkie i proste przeniesienie danych z wersji desktop do e-produktów. Dla klientów Librus, którzy zdecydują się na migrację na e-produkty w  aktualnym roku kalendarzowym, przygotowaliśmy korzystne rabaty. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Z poważaniem,
Zespół Librus

Kontakt:
barbara.tomczyk@librus.pl
32 350 85 85, wew. *31

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.