Kontakt

Komunikat dla szkół – uruchomienie zapasowego Centrum Przetwarzania Danych

Szanowni Państwo,

firma Librus nieustannie podnosi jakość i niezawodność swoich rozwiązań oraz dąży do osiągnięcia najwyższego na polskim rynku standardu udostępniania szkołom oprogramowania. Dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie dodatkowego Centrum Przetwarzania Danych – Disaster Recovery Center (DRC).

Zapasowe Centrum Przetwarzania Danych pozwoli produktom naszej firmy (m.in. LIBRUS Synergia, e-Dziennik, e-Sekretariat, e-Świadectwa czy e-Nauczania) na osiągnięcie jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa, jak również zwiększy ich wydajność.

Aby placówka została objęta dodatkowymi zabezpieczeniami, wymagane jest podpisanie odrębnej umowy. Wynika to bezpośrednio z obowiązków, jakie nakłada na Administratorów danych osobowych (szkoły) ustawa o ochronie danych osobowych.

Podpisanie umowy nie będzie wiązało się dla Państwa z żadnym dodatkowym kosztem, a szczegółowe informacje wraz z umową zostaną przesłane Państwu w wiadomości systemowej w najbliższym czasie. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią oraz niezwłoczne odesłanie potwierdzonych dokumentów.

Zespół Librus

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.