Kontakt

Nasz elementarz cz. 3 – aktywny rozkład

Drodzy Nauczyciele!

Z przyjemnością informujemy, że Elektroniczna Biblioteka Rozkładów Materiałów Nauczania powiększyła swoje zasoby o rozkład nauczania do kolejnej, trzeciej już części Naszego elementarza.

Podobnie jak poprzednie dwie części, również i ta zostało opracowana przez firmę Librus. To jedyne dostępne na rynku rozkłady wzbogacone o treści szczegółowe, zasoby dydaktyczne oraz wymagania szczegółowe z podstawy programowej. Opublikowane przez Librus rozkłady zawierają zasoby przyporządkowane do poszczególnych tematów, co umożliwia prowadzenie lekcji bez wykorzystania dodatkowych materiałów. W ich skład wchodzą:

  • podręcznik,
  • poradnik,
  • karty pracy,
  • album liter.

Zachęcamy do zapoznania się z rozkładami:

W ostatnich miesiącach otrzymaliśmy od Państwa kilkaset komentarzy dotyczących przygotowanych przez nas rozkładów. Niezmiernie miło jest nam słyszeć, jak dużą stanowią one pomoc w Państwa codziennej pracy. Dołożyliśmy wszelkich starań, by również trzecia część rozkładu spotkała się z tak pozytywnym przyjęciem z Państwa strony.

Więcej informacji nt. rozkładów nauczania tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół Librus

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.