Kontakt

Zmiana regulaminu Elektronicznej Biblioteki Rozkładów Materiałów Nauczania Librus

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 22 lutego 2014 r.  zmianie ulegnie regulamin korzystania z modułu Elektroniczna Biblioteka Rozkładów Materiałów Nauczania (EBRMN). Zachęcamy do zapoznania się z jego nową treścią oraz informujemy, że każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo do jego nie akceptowania, a co za tym idzie zaprzestania korzystania z modułu EBRMN.

Regulamin dostępny jest w module po zalogowaniu do e-Dziennika i dotyczy wyłącznie Nauczycieli korzystających z rozkładów materiałów nauczania udostępnionych publicznie (w ramach e-Dziennika).

EBRMN to unikalna baza danych dostępna wyłącznie dla Nauczycieli pracujących z systemem e-Dziennik Librus. Zawiera materiały pochodzące od praktycznie wszystkich polskich wydawców, w tym także unikalne Aktywne Rozkłady Materiałów Nauczania. Więcej informacji na temat tego modułu można znaleźć pod adresem http://ebrmn.librus.pl.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Zespół projektowy e-Dziennika

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.