Kontakt

Wypróbuj bezpłatnie e-Tablicę – promocja

Szanowni Państwo,

na początku tego roku szkolnego oddaliśmy w ręce Użytkowników nowy moduł e-Tablica będący integralną częścią e-Dziennika Librus. Cieszą nas pozytywne opinie placówek na temat funkcjonalności tego narzędzia.

Moduł e-Tablica umożliwia automatyczny cyfrowy zapis na serwerach e-Dziennika Librus wszystkich treści stworzonych na tablicy interaktywnej oraz ich udostępnianie w czasie rzeczywistym dla wyselekcjonowanych Uczniów.

Tablice interaktywne są coraz częściej wykorzystywane w polskich szkołach. Dlatego chcielibyśmy umożliwić placówkom pracującym na e-Dzienniku Librus wypróbowanie narzędzia, które jeszcze bardziej usprawni i urozmaici codzienne prowadzenie lekcji.

PROMOCJA – Wypróbuj bezpłatnie e-Tablicę

Od 15 marca do 30 kwietnia 2013 r. możliwe będzie bezpłatne przetestowanie modułu e-Tablica (po zapoznaniu się z zasadami promocji i ich akceptacji).

Zapraszamy na stronę promocji e-Tablicy, gdzie dowiedzą się Państwo m.in.: jak wziąć udział w promocji oraz kiedy e-Tablica może zostać włączona w Państwa szkole.

Zachęcamy do wzięcia udziału w promocji i wypróbowania możliwości e-Tablicy!

Zespół Librus

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.