Kontakt

Wielka obniżka cen systemu EdPlan™!

Szanowni Państwo,

w dniu 15 września 2012 r. obniżeniu uległy ceny systemu EdPlan™.

Zmieniły się zarówno te dotyczące pierwszego roku użytkowania systemu, jak również lat kolejnych. W zależności od wielkości szkoły obniżka w pierwszym roku wynosi do 10%, a w przypadku lat kolejnych nawet do 37% starej ceny.

Szkoły korzystające już z tego systemu na pewno ucieszy fakt, że również i one zostaną objęte nowym cennikiem w kolejnych latach, co pozwoli na przynajmniej 30% oszczędności w stosunku do zaplanowanych wydatków.

Nowy cennik systemu EdPlan™ dostępny jest tutaj.

EdPlan™ to pierwszy w Polsce internetowy system wspierający szkoły w organizowaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej na zasadach określonych w rozporządzeniach Ministra Edukacji Narodowej z listopada 2010 roku. EdPlan™  umożliwia szkołom elektroniczne tworzenie dokumentacji dla Uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (IPET, PDW, KIPU), gwarantując przy tym bezpieczeństwo danych wrażliwych Uczniów oraz pełną zgodność z wymogami nowego prawa.

Użytkowników e-Dziennika Librus zainteresuje na pewno fakt, że system ten został w pełni zintegrowany z dziennikiem elektronicznym.

Więcej informacji na temat systemu EdPlan™  znajdą Państwo na stronie edplan.librus.pl.

Pozdrawiamy
Librus

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.