Kontakt

Wakacje czas zacząć!

Szanowni Państwo –
Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty,
Drodzy Rodzice i Uczniowie

Rok szkolny 2011/2012 był okresem wytężonego wysiłku, ale także czasem wielu sukcesów i wyjątkowych osiągnięć – a co za tym idzie satysfakcji z wykonywanej pracy. Jest ona zasługą zarówno Dyrektorów i Nauczycieli, ale też Rodziców i samych Uczniów.

Serdecznie dziękujemy Pedagogom za wysiłek, jaki podejmują w codziennej pracy – jest on szczególnie cenny, gdyż uczy wartości i zasad moralnych. Każdego dnia przekazujecie Państwo swoim podopiecznym wiedzę i pasję, wkładając w to wiele serca i trudu wychowawczego.

Wszystkim Użytkownikom chcemy równocześnie podziękować za współpracę i wielkie zaangażowanie w minionym roku szkolnym. Państwa wkład ułatwia nam rozwój i gwarantuje pewność, że wprowadzane nieustannie zmiany i udoskonalenia idą we właściwym kierunku.

Następny rok szkolny zapowiada się wyjątkowo. Będziecie Państwo świadkami zmian, które jeszcze wyraźniej będą realizować naszą misję wspierania oświaty. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości, które – mamy nadzieję – spełnią oczekiwania wszystkich Użytkowników i pozwolą jeszcze efektywniej wykorzystywać nasze systemy.

Życzymy Państwu udanego odpoczynku podczas wakacji!

 

 

Pozdrawiamy!

 

Zespół LIBRUS

 

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2012

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.