Kontakt

Szkolna Platforma Edukacyjna – nowy pakiet materiałów (pierwsza pomoc przedmedyczna)

Szanowni Państwo,

 

do materiałów Szkolnej Platformy Edukacyjnej dodaliśmy niezwykle cenny pakiet lekcji i testów obejmującej zagadnienia z pierwszej pomocy przedmedycznej.
Ich treść oparliśmy o najnowsze wytyczne z zakresu reanimacji i resuscytacji. Proponowany przez nas pakiet spotkał się z pozytywną recenzją specjalisty. Z lekcji można dowiedzieć się między innymi, co zrobić, gdy ktoś w naszej obecności straci przytomność, jak postępować ze złamaniami i zatruciami, a także gdzie szukać pomocy w niebezpiecznych sytuacjach.
Będąc świadkiem sytuacji zagrażającej czyjemuś życiu lub zdrowiu, bardzo łatwo stracić zimną krew. Dlatego warto uczyć dzieci od najmłodszych lat, jak nieść pomoc, by ich reakcje były nieomalże automatyczne i dawały szansę na przeżycie poszkodowanemu.
Trudno przecenić wagę takiej wiedzy i umiejętności, dlatego zachęcamy, aby cała rodzina zapoznała się z naszym pakietem dostępnym w całości bezpłatnie w ramach konta SPE Premium.

 

Pakiet składa się łącznie z 9 lekcji oraz 9 testów sprawdzających (2 lekcje i 2 testy dostępne są w pakiecie podstawowym, a pozostałe w pakiecie PREMIUM).

Lekcja „Złamania, zwichnięcia, skręcenia”

Test „Złamania”

 

Wydawnictwo LIBRUS

 

Ostatnia aktualizacja: 6.10.2011

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.