Kontakt

Szkolna Platforma Edukacyjna – nowy pakiet materiałów (karta rowerowa)

Szanowni Państwo,

Informujemy, że na naszej Szkolnej Platformie Edukacyjnej pojawił się nowy pakiet materiałów dotyczący przepisów ruchu drogowego i bezpieczeństwa na drogach. Dedykowany jest dla uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu na kartę rowerową.

Znajdziecie w nim Państwo informacje o przepisach, znakach drogowych i zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a także ćwiczenia i testy utrwalające zdobytą wiedzę. Materiały te w sposób kompleksowy i atrakcyjny przygotują Państwa dzieci do egzaminu na kartę rowerową oraz pozwolą im zdobyć wiedzę, którą wykorzystają każdego dnia nie tylko jeżdżąc na rowerze, ale także podczas pieszych spacerów czy wędrówek po górach. Dzięki konsultacjom merytorycznym z ekspertami jesteśmy pewni wysokiej jakości prezentowanych treści, a dynamiczne prezentacje jak zwykle pozwolą przekazać dzieciom wiedzę w sposób skuteczny i interesujący.
Mając na uwadze stałe bezpieczeństwo naszych dzieci, rekomendujemy Państwu nowe materiały SPE jako szczególnie cenne i warte uwagi.

 

Pakiet składa się łącznie z 8 lekcji oraz 13 testów sprawdzających, z czego 2 lekcje i  4 testy dostępne są w pakiecie podstawowym, a 6 lekcji i 9 testów w pakiecie PREMIUM.

 

 

Lekcja „Rowerzysta na drodze publicznej (skrzyżowania)

 

 

Test „Skrzyżowania

 

 

Wydawnictwo LIBRUS

 

 

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2011

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.