Kontakt

LIBRUS opuszcza grono partnerów akcji Twoja Szkoła prowadzonej przez Fundację ROSA.

Szanowni Państwo,

 

w związku z podjętą wspólnie z Fundacją ROSA decyzją, firma LIBRUS z dniem 15.02.2011 przestała być partnerem akcji Twoja Szkoła. Oznacza to, że od tej daty LIBRUS nie będzie już brał formalnego udziału w organizacji oraz prowadzeniu akcji. Począwszy od jej tegorocznej edycji (2011), wszelkie nowe, związane z akcją Twoja Szkoła umowy, powinny być zawierane bezpośrednio z Fundacją ROSA, bez udziału LIBRUS jako strony trzeciej. Obowiązki wynikające z umów trójstronnych już zawartych przejęła na siebie Fundacja ROSA. W celu zapewnienia ciągłości organizacyjnej akcji, lista identyfikatorów szkół wraz z bazą danych placówek oświatowych została przekazana Fundacji ROSA, a placówki powinny już kontaktować się bezpośrednio z fundacją (http://fundacjarosa.org/kontakt).

 

Oczywiście LIBRUS dołoży wszelkich starań, aby na bieżąco udzielać pomocy wszystkim placówkom, które zgłoszą się bezpośrednio do nas oraz informować o zmianach w organizacji i przebiegu akcji Twoja Szkoła.

 

Nie oznacza to oczywiście, że akcja Twoja Szkoła została czy zostanie zakończona. Wprost przeciwnie, akcja Twoja Szkoła będzie kontynuowana oraz rozwijana.

 

Zmiany w organizacji akcji zostały wprowadzone m.in. w trosce o jej bardziej efektywne rozliczanie i raportowanie oraz uproszczenie formalności począwszy od zbierania środków, a skończywszy na ich  udostępnieniu placówkom oświatowym. Oczywiście placówki wciąż będą mogły wykorzystywać zebrane środki na zakup oprogramowania, sprzętu i szkoleń w firmie LIBRUS do czego serdecznie pragniemy Państwa zachęcić.

 

W najbliższej przyszłości firma LIBRUS wraz z Fundacją ROSA przymierzy się do rozpoczęcia całkowicie nowych i nowatorskich projektów, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

Z wyrazami szacunku

Marcin Kempka
LIBRUS

 

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2011 

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.