Kontakt

Nowa wersja systemu (3.13) oraz nowy produkt – aplikacja e-Sekretariat

Szanowni Państwo

Informujemy, że 23 grudnia 2010 r. została udostępniona nowa wersja Systemu Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce (SKF) – oznaczona numerem kodowym 3.13. Listę najważniejszych nowości przesłaliśmy bezpośrednio na konta wszystkich administratorów oraz dyrektorów w systemie.

Szczególnie miło nam poinformować, że w ramach aktualizacji systemu przygotowaliśmy dla Państwa całkowicie nowy moduł – ANKIETY. Za pomocą modułu ankiety możliwe jest stworzenie elektronicznej ankiety, którą następnie można przypisać dowolnej grupie użytkowników systemu (w ramach szkoły). Dane zgromadzone w wypełnionych przez użytkowników ankietach są automatycznie podliczane, a ich wyniki prezentowane na ekranie komputera oraz eksportowane do pliku Excela (do ewentualnej dalszej obróbki). Ankiety mogą być publikowane na wszystkich kontach, także na kontach rodziców i uczniów, którzy nie korzystają z rozszerzonego dostępu do systemu. Liczymy, że ten świąteczny prezent przyczyni się do ułatwienia pracy związanej z przeprowadzaniem oraz opracowywaniem wyników szeregu ankiet, nie tylko tych związanych z ewaluacją wewnętrzną.

W  ramach tej aktualizacji został uruchomiony także całkowicie nowy produkt oraz nowy serwis – dostępny pod adresem https://sekretariat.librus.pl. Produkt ten – aplikacja e-Sekretariat powinien zainteresować każdą szkołę, która aktywnie korzysta z dziennika elektronicznego. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tej nowej aplikacji, dostępnymi pod adresem https://sekretariat.librus.pl a użytkowników SKF (dyrektorów oraz administratorów) z informacjami wysłanymi na ich konta w systemie.

 

Wydawnictwo LIBRUS

 

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2010 

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.