Kontakt

Akcja Twoja Szkoła 2010 fundacji ROSA zakończona. Trwa podliczanie środków.

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami pragniemy poinformować, że akcja Twoja Szkoła 2010 została zakończona. W tym roku, jak i w poprzednich, tysiące podatników zdecydowało się wspomóc placówki szkolne i przekazać swój 1% podatku na cele związane z informatyzacją szkół. Wydawnictwo LIBRUS, będące jednym z partnerów tej akcji, oczekuje teraz na przekazanie ze strony fundacji  ROSA danych, z których będzie wynikać ile pieniędzy udało się zebrać poszczególnym szkołom oraz ile środków pozostaje sumarycznie do dyspozycji tych szkół.  Jak tylko otrzymamy te informacje, nasi pracownicy zaczną się z Państwem kontaktować oraz wysyłać raporty. Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy jeszcze z fundacji ROSA oficjalnej informacji o terminie zakończenia podsumowania środków i określenia stanu kont poszczególnych szkół, dlatego prosimy ewentualne zapytania kierować bezpośrednio do fundacji ROSA:

email: biuro@fundacjarosa.pl
Tel: (+48) 71 343 24 24
Tel. kom. +48 519 054 757

Z chwilą otrzymania danych poinformujemy o tym Państwa poprzez publikacje komunikatu na naszej stronie internetowej oraz przystąpimy jako Partner do realizacji drugiej części tej akcji – wysyłania raportów do szkół.

 

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2010

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.