Kontakt

Wykorzystanie Szkolnej Platformy Edukacyjnej w klasach 1-3

W dniu dzisiejszym opublikowany został na Szkolnej Platformie Edukacyjnej (SPE) pierwszy pakiet materiałów dla klas 1-3. Znajduje się w nim 7 lekcji oraz kilkadziesiąt ćwiczeń i testów. Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z możliwościami SPE, a użytkowników platformy do tworzenia i publikowania własnych, autorskich materiałów.

 

Pod adresem www.platforma.librus.pl znajdziecie Państwo m.in. informacje jak założyć konto demonstracyjne lub wykupić indywidualny dostęp do platformy. Indywidualny dostęp mogą wykupić nie tylko nauczyciele ale także rodzice wraz z uczniami. Cena rocznego pełnego dostępu do wszystkich materiałów zawartych na platformie to kwota w przedziale 35-45 zł czyli koszt jednych korepetycji. Istnieje również możliwość kompleksowego wdrożenia platformy SPE w szkole i objęcia nią wszystkich uczniów i nauczycieli. W chwili obecnej na platformie znajduje się ponad 1000 obiektów edukacyjnych z wielu przedmiotów jak na przykład matematyka czy języki obce.

 

Ponadto, jeżeli w szkole funkcjonuje System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce, to dzięki integracji tego systemu ze Szkolną Platformą Edukacyjną możliwe jest logowanie do obu systemów za pomocą jednego loginu i hasła.

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2010  

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.