Kontakt

Oprogramowanie LIBRUS na komputerach iMAC. Konferencja w Chełmie

26 lutego firma Librus wzięła udział w konferencji użytkowników „macinstosha” w Chełmie. Jako jedyna firma przedstawiliśmy eDziennik (SKF) jako alternatywę dla tradycyjnego dziennika papierowego. Uczestnicy mogli poznać zalety systemu wieloplatformowego oraz przekonać się o integracji eDziennika z pozostałymi systemami szkolnymi np. Szkolną Platormą Edukacyjną. 
Po wykładzie każdy uczestnik mógł wziąć udział w praktycznym warsztacie dotyczącym obsługi Systemu Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce oraz  platformy e-learningowej SPE wykorzystując do tego celu komputer iMAC. Uczestnicy podkreślali atrakcyjność rozwiązania, które jest niezależne od systemów operacyjnych, miejsca oraz urządzenia na którym pracuje nauczyciel.
 
 
 
 
 
Firma LIBRUS jako jedna z nielicznych na rynku tworzy systemy, które można uruchamiać na komputerach iMAC oraz pozostałych, pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych innych niż Windows.
 
Ostatnia aktualizacja: 08.03.2010 

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.