Kontakt

Firma LIBRUS rozpoczyna współpracę z firmą FRONTER w zakresie integracji systemów

Szanowni Państwo,
 
Firma LIBRUS oraz firma Fronter nawiązały współpracę z zakresie integracji Systemu Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce (SKF) oraz platformy edukacyjnej Fronter. Dzięki implementowanym właśnie mechanizmom eksportu organizacji szkoły, użytkownicy platformy Fronter zyskają możliwość eksportu oraz synchronizacji organizacji szkoły z Systemu Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce LIBRUS.
 
Jest to jeden z pierwszych kroków na drodze współpracy oraz dialogu z producentami systemów dla oświaty. Strategią firmy Librus jest otwarcie się na inne systemy (także konkurencyjne) w imię wygody ich użytkowania i swobodnego przepływu danych. Uważamy to za obowiązek każdej firmy działającej w obszarze oświaty, a integrację systemów informatycznych postrzegamy m.in. jako szereg działań zmierzających do tworzenia oraz implementowania standardów przepływu danych pomiędzy systemami różnych producentów. Tylko dzięki temu użytkownik będzie miał możliwość wybierania oprogramowania najwyższej jakości bez obaw, że oprogramowanie to nie będzie „współpracować” z innymi systemami. Pragniemy konkurować jakością naszych produktów bez zasłaniania się hermetyzacją formatów danych oraz rzekomo niemożliwą integracją systemów w ramach oprogramowania dostarczanego przez kilku producentów.
Więcej na temat integracji systemów informatycznych w oświacie możesz przeczytać tutaj.
 
Ostatnia aktualizacja: 18.09.2009   

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.