Kontakt

SKF integrowany z systemem diagnostyki edukacyjnej Sprawdź Swoją Szkołę!

Miło nam poinformować, że dzięki ścisłej współpracy LIBRUS z Ośrodkiem Diagnostyki Edukacyjnej (www.ode.pl) System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce stał się pierwszym dziennikiem elektronicznym w Polsce, który umożliwia integrację oraz współpracę z profesjonalnym systemem diagnostyki edukacyjnej.
Dzięki kreatorowi eksportów w SKF, możliwe jest łatwe wyeksportowanie danych potrzebnych w aplikacji ANT systemu diagnostycznego „Sprawdź Swoją Szkołę”.
Również wyniki diagnoz, raporty naprawcze czy zalecenia do dalszej pracy mogą zostać automatycznie podłączone pod konta rodziców oraz uczniów.

 

 

Sprawdź swoją szkołę to ponadprzedmiotowa diagnoza osiągnięć uczniów na koniec etapu kształcenia w szkole, przygotowana przez nowoczesny, prężnie rozwijający się Ośrodek Diagnostyki Edukacyjnej.
Szkoły mają możliwość przeprowadzenia diagnozy Sprawdź swoją szkołę każdego roku szkolnego. Przeprowadzane są:

 

  • diagnoza na zakończenie etapu kształcenia w klasie 1, 3 lub 6 szkoły podstawowej.
  • diagnoza na zakończenie etapu kształcenia w klasie 3 gimnazjum.
  • diagnoza na zakończenie etapu kształcenia w klasie maturalnej.

Dzięki diagnozom szkoły mogą sprawdzić przygotowanie swoich uczniów do egzaminów kończących szkołę w połowie roku szkolnego oraz efektywność podjętych działań naprawczych (przygotowanych w ramach projektu), korzystając z możliwości zorganizowania drugiej diagnozy, na przełomie lutego i marca kolejnego roku.

 

 

Zamówienia na arkusze diagnostyczne dla szkół korzystających z SKF przyjmowane są przez LIBRUS.
Kontakt z koordynatorem sprzedaży SSS: Anita Sikorska (anita.sikorska@librus.pl) (032) 350 85 85, 350 85 86 (wew. 39) lub na adres librus@librus.pl z dopiskiem SSS.

 

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2009  

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.